Dzień Matki

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
Zbynek80
750
Posty: 779
Rejestracja: środa, 26 gru 2012, 03:09
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 62 razy

Post autor: Zbynek80 »

Koledzy, koleżanki Myślę nad jakimś prezentem dla mamy na zbliżający się dzień matki i nie wiem co mógłbym dać. I nie chcę aby to były po prostu kwiaty czy jakaś biżuteria której ma sporo. Chciałbym podarować coś co nie ma może wymiaru materialnego (biżuteria), użytkowego (np czajnik) itd tylko no właśnie nie wiem jak to nazwać taką wdzięczność dziecka dla rodzica, podkreślającego znaczenie tego święta no coś w ten deseń jak zwał tak zwał
Macie jakieś pomysły ?

golec269
450
Posty: 492
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 08:37
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy
Re: Dzień Matki

Post autor: golec269 »

Witaj Zbyszek. Odwiedź mamę i powspominaj śmieszne chwile z dzieciństwa. Skup uwagę na jednej konkretnej sytuacji i powiedz,że kiedy CI się przypomina zawsze myślisz ile dla Ciebie zrobiła.
Podkreśl,że chciałbyś być też takim dobrym rodzicem. Oczywiście ja tak bym to zrobił-ale kwiaty koniecznie daj.
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Dzień Matki

Post autor: kmarian »

I ja mam.
Spełnij jakieś jej marzenie.

Może weź ją do restauracji (bo dawno nie była), może zabierz ją na wycieczkę (bo lubi spacerować po plaży), może idź z nią na nieszpory (bo chodzi sama), może wreszcie posprzątaj swój pokój, (żeby ona nie musiała) ... . Pochyl się nad tematem, pomyśl (ona odgadywała Twoje zachcianki).
Albo idź do Niej z głodną gębą na pierogi, i wreszcie powiedz jej, że jest dla Ciebie jedyna i że ją kochasz (takie niemęskie ;)).

Bez kwiatka do niej nie idź, prócz tego, że jest Twoją Matką, to jest kobietą. Przede wszystkim zrób to, bo możesz nie mieć następnej okazji.

Autor tematu
Zbynek80
750
Posty: 779
Rejestracja: środa, 26 gru 2012, 03:09
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 62 razy
Re: Dzień Matki

Post autor: Zbynek80 »

Nie muszę jej odwiedzać bo my nadal mieszkamy praktycznie razem
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Dzień Matki

Post autor: kmarian »

Jaki wariant wybrałeś @Zbynek80?
Przydały się rady?
Czy jakoś inaczej zaskoczyłeś mamę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”