Destylandia.pl - opinie

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Post autor: jarob »

Witam.

Prawie miesiąc temu dokonałem zakupu na aukcjach tego sklepu w Allegro...
Węże igielitowe, węże silikonowe, termometr, nakrętki, podkładki nierdzewne itp. - krótko pisząc takie tam pierdołki - ale łącznie swoje kosztowały, a do dziś nie otrzymałem towaru za który już dawno zapłaciłem, po tygodniu od zakupu pisałem o tym do nich (destylandia) na mail i w odpowiedzi dostałem, że wyślą jak najszybciej się da, natomiast mijają już kolejne dwa tygodnie, a towaru jak nie było tak nie ma...
Sprawę zgłosiłem do allegro, rozpocząłem spór, pisałem do destylandii kolejne maile z pytaniami o wysyłkę, ale z ich strony zupełna cisza - mają klienta głęboko w :dupa:
Czy ktoś z Was też się spotkał z takim podejściem do klienta ze strony destylandii?
Jakie macie opinie o tym sprzedawcy?

Pozdrawiam :piwo:
Ostatnio zmieniony piątek, 5 kwie 2019, 11:21 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.

viris
30
Posty: 36
Rejestracja: wtorek, 23 lip 2013, 20:43
Podziękował: 7 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: viris »

Zakupiłem ostatnio spiralę do kolumny u nich, na przesyłkę czekałem prawie 2 tygodnie. Natomiast najdziwniejsze okazało się że gdy chciałem zwrócić zakupiony towar początkowo nikt telefonu nie odbierał po czym gdy już się dodzwoniłem, pani podała mi inny numer z którym mam się kontaktować.. Oczywiście tutaj telefonu też nikt nie odbierał, dopiero drugiego dnia miałem zaszczyt rozmawiać z Panem który nie wiedział o co chodzi i po długich męczarniach oddał telefon koledze który powiedział gdzie odesłać towar (na allegro są 2 różne adresy jednak wypaść musiałem jeszcze gdzie indziej)

zenonowsianka
50
Posty: 55
Rejestracja: środa, 12 mar 2014, 22:39
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zenonowsianka »

Mógłbyś podać ten nr tel (na pw) ? Też czekam na paczkę i zero kontaktu, na maila i na kilka numerów tel.

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: jarob »

Pisałem do nich znowu dziś w nocy z informacją, że jeśli do końca tygodnia nie dostanę zapłaconego towaru to zgłoszę sprawę na policję, rano otrzymałem odpowiedź, że przepraszają za opóźnienia i niby dziś go wyślą, ja natomiast poprosiłem o przesłanie mi numeru nadania paczki - i od tego mementu znowu cisza...
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dla osób w podobnej sytuacji podaję drugi adres email na który śmiało piszcie: sklep@destylandia.pl bo pisząc na ten podany na allegro ( allegro@destylandia.pl ) to ciężko uzyskać odpowiedź.

zbynio
30
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 sie 2013, 23:10
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zbynio »

Dzięki @jarob za podanie tej informacji na forum. Miałem chęć dzisiaj na próbę złożyć zamówienie w tym sklepie ale widzę,
że trzeba się pilnować sprawdzonego źródełka. Coraz ciężej o uczciwość ... Pozdrawiam i życzę pozytywnego załatwienie Twojej sprawy.
Awatar użytkownika

Bubo-bubo
100
Posty: 113
Rejestracja: niedziela, 14 cze 2015, 13:08
Krótko o sobie: Abstynent hipokryta.
Ulubiony Alkohol: Etylowy
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: Dziupla
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Bubo-bubo »

Kiedyś kupowałem u nich zmywaki z uwagi iż mają 100% miedź i KO (używałem tej miedzi i KO już z 30x i faktycznie jakby było inaczej to już by wyszło). Doszło w czasie standardowym, ale brakowało jednego zmywaka, telefon Pani coś se po marudziła, ale za 3 dni już mi go dosłali. Wczoraj znów zakupiłem zmywaki z zapłatą z góry, no i trochę mnie zaniepokoiliście. Mam nadzieje że nie będzie problemów.
Czytałem komentarze i nieciekawie to wygląda, na przyszłość będę brał za pobraniem i sprawdzał przy kurierze. Też trochę dziwnie wygląda to że pobranie najtańsze od 20zł, jakby próba wymuszenia płatności z góry.
Jestem pesymistycznym optymistą z realistycznymi poglądami.
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Kamal »

No pobranie tyle przeważnie kosztuje. Zależy od kurierów ile sobie naliczą. Któryś kiedyś miał 5zł doliczone.
A nie raz rzeczywiście sprzedawcy trochę podnoszą koszty wysyłki.
K.
Obrazek

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: jarob »

Też trochę dziwnie wygląda to że pobranie najtańsze od 20zł
To akurat jest w miarę normalne, przy przesyłce kurierskiej pobranie przeważnie jest wyższe o około 5zł, obojętnie gdzie i co kupowałem to wybierając przesyłkę kurierską pobraniową zawsze płaciłem te 5zł więcej.

zbynio
30
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 sie 2013, 23:10
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zbynio »

Na koszt wysyłki składa się kilka rzeczy jak chociażby koszt opakowania. My prywatnie tego nie liczymy bo domowymi metodami gazetą starym kartonem załatwimy temat ale firma, która wysyła kilkadziesiąt przesyłek dziennie musi zakupić czy to karton, czy też koperty, do tego musi postawić człowieka żeby pakował. Czy kwoty jakie żądają wysyłający są słuszne? pewnie często są zawyżone ale w większości faktycznie takie są.

piotricz
300
Posty: 300
Rejestracja: wtorek, 15 paź 2013, 19:30
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: piotricz »

Ja zamówiłem u nich 8-02-2016 i do dziś nie dostałem towaru. Nie odbierają telefonu ani nie odpowiadają na maila. Jutro będę zmuszony wystawić negatywa i zgłosić sprawę do allegro.
Awatar użytkownika

arbaletnik
400
Posty: 414
Rejestracja: środa, 29 sty 2014, 10:57
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podziękowanie: 103 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: arbaletnik »

Dziwne te opóźnienia. Kupowałem u nich kilkakrotnie, z tym że nie z Allegro ale ze strony sklepu -bez problemu.
Gdy wszyscy myślimy tak samo, nikt nie myśli. W.Lipman
Awatar użytkownika

Friiq
20
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 10 gru 2013, 10:31
Podziękował: 9 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Friiq »

Witam kupowałem i z allegro od nich i z ich strony internetowej i wszytko było ok. Teraz czekam już od 2 lutego na towar długo dodzwoniłem się do nich i powiedzieli że przenoszą sklep i towar wysłali wczoraj no zobaczymy.

Imbir
300
Posty: 304
Rejestracja: niedziela, 29 gru 2013, 16:40
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Imbir »

Również składałem u nich kilka razy zamówienia, ze strony firmowej jak i allegro i nigdy nie było problemów, wszystko na czas i zgodnie z zamówieniem, kontakt tel. też bezproblemowy. Ostatnie zamówienie w styczniu.

karus955
10
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 10 lis 2015, 00:40
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: karus955 »

Ja też zamówilem u nich na stronie internetowej towar za 500zl i zaplacilem z góry. Na maile nie odpowiadaja tel nie odbierają. Napisałem PW tu na forum nick destylandia i dostałem odp, że się przeprowadzają do innego miejsca i mają spore opoznienia w zamówieniach. Czekam już 2 tyg. Zobaczymy co dalej przed chwilą napisałem kolejne PW z zapytaniem kiedy spodziewać się przesyłki

piotricz
300
Posty: 300
Rejestracja: wtorek, 15 paź 2013, 19:30
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 33 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: piotricz »

Dziś dostałem przesyłkę. Podobno przenoszą sklep i dlatego takie opóźnienia.

zbynio
30
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 sie 2013, 23:10
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zbynio »

Jeżeli przenoszą sklep starczyła by informacja o możliwości wystąpienia opóźnień. Ktoś leniwy/niemyślący zaniedbał o powiadomieniu klientów i teraz leją się pomyje na głowy destylandi ... . Szkoda, bo jak czytam to kiedyś sklep był chwalony a teraz opinia ucierpi. W tych czasach ciężko ponownie zdobyć zaufanie.

xydarek
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 25 sty 2016, 22:02
Podziękował: 4 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: xydarek »

Witam
Zakupiłem u nich zmywaki miedziane, nierdzewne, rurkę , termometr i kilka innych pierdół. Zapłaciłem payem 8 lutego. Zero kontaku, nie odpisuja na maile, nie odbieraja telefonu. Czekam cierpliwie ale dałem im maila że w piątek zgłoszę allegro.
Zobaczymy. 1 raz w moich zakupach na allegro taka sytuacja. NIE POLECAM.
Awatar użytkownika

Lis098
200
Posty: 215
Rejestracja: środa, 22 lut 2012, 10:10
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Lis098 »

Kurcze dobrze wiedzieć. Miałem niedługo zamawiać trochę kwasówki a tu takie niespodzianki... Trzeba poczekać lub sobie darować. Tylko szkoda bo bogata oferta w jednym miejscu

:D
online
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: rozrywek »

Jarob, koszta przesyłki są różne, koszta przesyłki pobraniowej są również różne, tylko .....iż aż. przesyłka pobraniowa wiąże się z ryzykiem dla sprzedawcy, nie dość że nie sprzeda, to jeszcze zapłaci koszta przesyłki, bo się klientowi pudełko nie spodobało, albo jak zwyczajnie bywa, zabrakło mu pierdzielonych 5 zł do rachunku. a najczęściej to mają klienci wyj............ane i sobie gdzieś poszli, pojechali, albo zmienili zdanie.

Najbardziej uczciwą metodą jest zapłata za towar i potem wysyłka, ewentualnie za pobraniem, ale wysyłka reklamacji na koszt klienta.
A idiotyczne czepianie się kurierów, którzy tylko dostarczają, nie śpią, nie jedzą, i naprawdę nie powinni za to obrywać, obrywa się najwięcej.

Reasumując, solidny sprzedawca nieświadomie popełniając błąd, przeprosi, rozwiąże problem i załatwi sprawę.
Niesolidny wywali....hmm i oleje temat, bo przecież sprzedał, zarobił, ale to działa na krótką metę.


A Panie Zbynio. Koszta wysyłki nie są zbytnio zawyżone, jest zysk, bo jest sprzedaż, czyż nie? To w takim razie dlaczego kupujesz w internecie? Bo jest taniej? Powiem dlaczego, Ponieważ nie ma sklepu, czynszu, sprzedawczyń, innych opłat idiotycznych dla mnie, z jakimi miałem w swojej karierze do czynienia, a na koniec co do zawyżania opłat, to spróbuj coś wysłać sam, paczkę, przesyłkę, ile zapłaciś??? Poza tym, nikt nikomu pistoletu do głowy nie przykłada...Free will.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

zbynio
30
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 sie 2013, 23:10
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zbynio »

Rozrywek panować mi nie musisz chyba, że masz jakiś mi nie znany powód .. poza tym
zbynio pisze:Na koszt wysyłki składa się kilka rzeczy jak chociażby koszt opakowania. My prywatnie tego nie liczymy bo domowymi metodami gazetą starym kartonem załatwimy temat ale firma, która wysyła kilkadziesiąt przesyłek dziennie musi zakupić czy to karton, czy też koperty, do tego musi postawić człowieka żeby pakował. Czy kwoty jakie żądają wysyłający są słuszne? pewnie często są zawyżone ale w większości faktycznie takie są.
chyba nie czytałeś mojego postu, że się czepiasz akurat mnie. W swoim życiu wysłałem tez trochę paczek więc wiem ile to kosztuje chociażby samo paliwo, żeby zawieźć 4 km przez miasto na pocztę.

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: jarob »

Jest postęp :klaszcze:
Dziś rano dostałem od Allegro wiadomość, że sprzedający złożył wyjaśnienia w rozpoczętym przeze mnie sporze. Czego się z tej odpowiedzi dowiedziałem, to to co pisaliście tutaj (że przenosili sklep do Krakowa i mieli jakieś tam problemy), dostałem też numer nadania przesyłki która została nadana 16.02.2016, po sprawdzeniu tego numeru okazało się, że puścili to najtańszą przesyłką ekonomiczną i to jeszcze po południu (po 15 dla ścisłości), co poskutkowało wyjściem z poczty dopiero dnia następnego (wg. informacji ze strony śledzenia Poczty Polskiej)...
Jestem mocno rozczarowany obsługą w tym "sklepie", nie dość, że z wysyłką zwlekali prawie miesiąc, to jeszcze zamiast przyśpieszyć przesyłkę i nadać ją priorytetem, to nie bo po co - "czekał miesiąc, to niech poczeka jeszcze tydzień (bo po drodze weekend i poczta nie dostarcza paczek...)" - no trudno, ale z mojej strony to się na pewno nie skończy pozytywnymi komentarzami dla tego sklepu... :bezradny:

Edit: 23:26
Przejrzałem przed chwilą listę zakupów od destylandi bo nie dawało mi to spokoju i przesyłka za która zapłaciłem miała być wysłana priorytetem, natomiast wysłali paczką ekonomiczną... Totalna kpina :bardzo_zly:

zbynio
30
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 sie 2013, 23:10
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zbynio »

jarob pisze: ...
Edit: 23:26
Przejrzałem przed chwilą listę zakupów od destylandi bo nie dawało mi to spokoju i przesyłka za która zapłaciłem miała być wysłana priorytetem, natomiast wysłali paczką ekonomiczną... Totalna kpina :bardzo_zly:
Wyślij im link do tego wątku, może lektura wyprostuje im podejście do klienta. Nie są jedyni o czym może nie wiedzą ?
Awatar użytkownika

jurek1978
700
Posty: 713
Rejestracja: wtorek, 17 sty 2012, 16:25
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Whisky, Bimber :)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 232 razy
Otrzymał podziękowanie: 53 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: jurek1978 »

Cwanie kombinujesz - dasz im negatywa oni Ci odbiją tym samym i kwita :) Hehehe

Dawid_nh
10
Posty: 11
Rejestracja: środa, 20 sty 2016, 08:48
Podziękował: 1 raz
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Dawid_nh »

jurek1978 pisze:Cwanie kombinujesz - dasz im negatywa oni Ci odbiją tym samym i kwita :) Hehehe
Sprzedawca pierwszy kończy transakcje wysyłając towar więc pierwszy powinien wystawiać komentarz.



Ogólnie cale to alledrogo to jakiś syf kompletny.
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: Pretender »

Wyślij link do tematu, na drugim co do wielkości forum alko, powinni zastanowić się nad swoim postępowaniem.

zarazek4
50
Posty: 89
Rejestracja: piątek, 8 sty 2010, 20:33
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zarazek4 »

Też miałem problem z zamówionym towarem,czekałem dwa tygodnie, zero kontaktu mejlowego,telefonicznie udało mi się po bardzo długim siedzeniu na telefonie.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: radius »

Nie wiem dlaczego macie takie problemy, ja wręcz przeciwnie :)
W poniedziałek kupiłem u nich przez Alle... wężyk silikonowy, we czwartek już miałem awizo a dzisiaj odebrałem przesyłkę :ok: Kupowałem u nich nie raz i nigdy nie czekałem dłużej niż 3-4 dni na zamówiony towar 8-)
SPIRITUS FLAT UBI VULT

xydarek
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 25 sty 2016, 22:02
Podziękował: 4 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: xydarek »

Chyba mamy ostrego cenzura. Napisałem jakiegoś posta ale został odrzucony. Nie będę się rozpisywał bo mi nie puści. 8 lutego zamówiłem , zapłaciłem i towaru jeszcze nie mam. Nie wiem czym się kieruje destylandia ale nie życzę nikomu żeby był w takiej sytuacji jak teraz ja i inni forumowicze. Jak coś się wyjaśni dam cynk
ale dla mnie to niepoważny sklep. Nie odbierają maili i telefonów.

Pisz bez błędów i na temat, a każdy Twój post przejdzie przez 'cenzura'.
Powyższy post w wersji oryginalnej.
Emiel

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: jarob »

zbynio pisze:Wyślij im link do tego wątku, może lektura wyprostuje im podejście do klienta.
Pretender pisze:Wyślij link do tematu, na drugim co do wielkości forum alko, powinni zastanowić się nad swoim postępowaniem.
Już wysłałem, zobaczymy czy to coś da dla innych, tym bardziej, że zakładając tutaj ten temat wiedziałem, że na tym forum jest człowiek z "destylandii" http://alkohole-domowe.com/forum/destylandia-u26365/ - tyle, że jak widać nawet nie zabrał głosu w dyskusji.

Co do mojej sprawy, to dziś przed godziną 16 otrzymałem paczkę, towar ogólnie jest w porządku i do jego jakości nie można się przyczepić, ale fakt tak długiej realizacji wysyłki i to, że zamiast priorytetu była ekonomiczna nie daje mi możliwości by wystawić pozytywne komentarze.
Jurek1978 pisze:Cwanie kombinujesz - dasz im negatywa oni Ci odbiją tym samym i kwita :) Hehehe
Co tu jest cwanego - bo nie rozumiem?
Negatywa nie dam, dam neutralne bo jakby nie było to towar otrzymałem, z tym, że ocena transakcji będzie niska, a nawet jakbym wystawił negatywy to robię to by inni widzieli, że jednak nie jest to super idealna firma, tym bardziej, że moje negatywy nie były by pierwsze.
A, że w odwecie także dostanę negatywy, to mnie to lotto...

zbynio
30
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 sie 2013, 23:10
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: zbynio »

jarob pisze: A, że w odwecie także dostanę negatywy, to mnie to lotto...
Jest możliwość skomentowania komentarza i zawsze można napisać, ze jest odwetowy podając link do tego tematu na forum. Rozsądni ludzie zastanowią się kilka razy zanim dokonają zakupów a wysyłka inną opcja niż została opłacona to zwykłe złodziejstwo. Ciekawe czy padnie magiczne słowo .... oby nie było to "sp.......j" :smiech:
online
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: rozrywek »

Negatywny komentarz od sprzedawcy w odwecie za negatyw?
Klient który uczciwie zapłacił za towar nie ma prawa się bać, w chwili obecnej nikt nie wysyła towaru, jeśli nie otrzyma przelewu.
Także negatywne komentarze w stronę klientów zdarzają się naprawdę sporadycznie.
Jeśli ktoś nie jest zadowolony z obsługi to powinien to powiedzieć głośno, a nie bać się konsekwencji typu negatyw.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

destylandia
30
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 11 paź 2014, 03:02
Lokalizacja: Padew Narodowa, Kraków
Kontakt:
dest.

Post autor: destylandia »

Właściciel sklepu destylandia informuje, że przenieśliśmy działalność do Krakowa i wkrótce otwieramy sklep stacjonarny na ul Józefińskiej 33. Przerowadzka firmy to jak pożar, dlatego przepraszamy wszystkich klientów za opóźnienia w realizacji zamówień. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane. Życzymy udanych zakupów.

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: jarob »

destylandia pisze:Przerowadzka firmy to jak pożar, dlatego przepraszamy wszystkich klientów za opóźnienia w realizacji zamówień.
Szkoda, że nie poinformowaliście o tym fakcie klientów wcześniej, czy nawet w bieżących aukcjach, ludzie kupili, zapłacili i czekali/czekają na towar po 2-3 TYGODNIE!!
destylandia pisze:Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane.
No to fajnie, a jak wytłumaczycie to, że zapłaciłem z góry za przesyłkę PRIORYTETEM (max 2 dni realizacji - przeważnie 24h od nadania), a kiedy już raczyliście ją wysłać to poszła przesyłką EKONOMICZNĄ (minimum 4dni realizacji - dostarczenie około 3 dni od dnia nadania)?
Awatar użytkownika

jurek1978
700
Posty: 713
Rejestracja: wtorek, 17 sty 2012, 16:25
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Whisky, Bimber :)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 232 razy
Otrzymał podziękowanie: 53 razy
Re: Destylandia - opinie - czas wysyłki - czyżby wybiórczy oszust??

Post autor: jurek1978 »

Sprzedawca pierwszy kończy transakcje wysyłając towar więc pierwszy powinien wystawiać komentarz.
Nie sprzedawca tylko kupujący pierwszy wystawia negatywa - prosty temat - jako pierwszy daje znać czy jest zadowolony z zakupionego towaru.
Ja tam kupuje na allegro od wielu lat i jestem zadowolony.
A żeby za głupotę chcieć dostać negatywa to bym chyba się nie odważył.

destylandia
30
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 11 paź 2014, 03:02
Lokalizacja: Padew Narodowa, Kraków
Kontakt:
Re: Destylandia - opinie

Post autor: destylandia »

To prawda, ze nie poinformowalismy bo w Allegro trzeba informować 3tygodnie wczesniej. Ze stroną internetową też mamy problemy.
Tak to już jest z informatycznymi problemami. Nowy serwer rozlożym nam firmę na łopatki. I wierzcie mi nie ma w tym zlej woli.

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: jarob »

To prawda, ze nie poinformowalismy bo w Allegro trzeba informować 3tygodnie wczesniej
Można też na bieżąco do każdej aukcji dodać stosowny dopisek - pojawi się on na dole strony i będzie zawierał datę w którym został dodany ;)
A wygląda on mniej więcej tak:
Bez tytułu1.jpg
To screen z Waszej obecnej aukcji, gdzie rok temu jakoś potrafiliście dodać "ważne" dla Was informacje.
http://www.allegromat.pl/aukcja183154
Trzeba tylko chcieć je dodać, a nie zasłaniać się argumentami jak w powyższym cytacie ;)
I wierzcie mi nie ma w tym zlej woli.
A w wysyłce innej niż ta za którą zapłaciłem, która spowodowała kolejne opóźnienie? ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Imbir
300
Posty: 304
Rejestracja: niedziela, 29 gru 2013, 16:40
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: Imbir »

Panowie już ok, zejdźcie z tej "destylandii" bo aż się już nie chce czytać. Popełnili błąd, przyznali się do tego i co teraz mamy ich ukrzyżować !

Autor tematu
jarob
30
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 18:06
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: jarob »

Panowie już ok,
Nie kolego, nie jest ok!
się już nie chce czytać
To nie czytaj, nikt Ci nie każe - dodaj temat do ignorowanych i będziesz miał spokój.
Popełnili błąd,
I popełniają nadal, pisząc dyrdymały jak wyżej.
przyznali się do tego
No i co z tego? Zauważ, że nigdzie, na żadnym forum słowem się nie odezwali, tylko tu - bo tylko tu ludzie odważyli się o nich krytycznie napisać.
i co teraz mamy ich ukrzyżować !
Nie kolego nie chodzi o krzyżowanie - chodzi o czystą godność, ja do dziś nie otrzymałem wyjaśnienia dlaczego wysłano mi towar przesyłką EKONOMICZNĄ skoro zapłaciłem za PRIORYTET.

Czekałem na zapłacony towar prawie miesiąc, wysłano go przesyłką inna ("wolniejszą") niż ta za którą zapłaciłem, za tak długi czas oczekiwania nie dostałem nic poza towarem który zamówiłem (nawet pieprzonego 1% rabatu na następne zakupy nie przyznali), dodatkowo człowiek z ich sklepu pieprzy tu głupoty o tym, że:
destylandia pisze: w Allegro trzeba informować 3tygodnie wcześniej.
Co jest zwykłym bezczelnym kłamstwem i Ty kolego @Imbir mi tu będziesz pisał, że to jest ok :bardzo_zly:
Inny sklep (nasz forumowy JO/AD, starowar czy nawet bimberhobby) za takie coś by Ci do paczki kilo drożdży dołożył, a nie tylko bzdurne, pokrętne i kłamliwe wyjaśnienia...

xydarek
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 25 sty 2016, 22:02
Podziękował: 4 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: xydarek »

Dostałem przesyłkę po 18 dniach. Działam ze swoim sprzętem do psocenia. Towar wydaje się ok, chociaż jak wrzuciłem czujkę od termometru do gotującego się czajnika to pokazuje 95,5 stopnia. Wystawiłem zasłużone komentarze, negatywy za czas realizacji.
Awatar użytkownika

mydlo
150
Posty: 192
Rejestracja: niedziela, 11 sty 2009, 13:44
Krótko o sobie: najpierw napisalem o sobie referat, a po przeczytaniu go jeszcze raz stwierdzilem ze szkoda gadac hehe
Ulubiony Alkohol: Własnoręcznie zrobiony
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Destylandia - opinie

Post autor: mydlo »

Ja również mam z nimi problem dołem im czas do środy by się ze mną skontaktować w przeciwnym wypadku temat się rozwinie.
Pijmy pijmy bo sie sciemnia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”