Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Post autor: Chlniencie »

Witam. Myślę, że przekierowanie po zalogowaniu nie działa do końca prawidłowo. Kiedy podczas przeglądania forum anonimowo chcę się zalogować (w celu obejrzenia zdjęcia, dodania komentarza itp.), po zalogowaniu otwiera mi się strona główna, a nie ostatnio czytana. Z powodu zastosowania przekierowania nie mogę nawet wrócić do niej kilkukrotnym naciśnięciem klawisza Wstecz - muszę klikać na niego prawym klawiszem w celu otwarcia listy poprzednich stron. Bardzo proszę o poprawienie tego błędu, aby działało to tak, jak np. na Elektrodzie, gdzie po zalogowaniu otwiera się ostatnia strona.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!

boxer1981228
1000
Posty: 1029
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 256 razy
Otrzymał podziękowanie: 179 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: boxer1981228 »

To po co przeglądasz stronę incognito?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 wrz 2015, 12:24 przez boxer1981228, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Po co miałbym tracić czas na logowanie, gdyby okazało się, że nie będzie mi do niczego potrzebne?
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!

boxer1981228
1000
Posty: 1029
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 256 razy
Otrzymał podziękowanie: 179 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: boxer1981228 »

A no po to żeby nie tracić czasu na zakładanie takich tematów oraz żeby nie przekierowywało Cię do strony głównej bo to też strata czasu. Chyba że dla Ciebie wklepanie tych kilku literek to taki wielki problem?

EDIT:
Poza tym przy logowaniu masz możliwość zaznaczenia okienka "zapamiętania". Wklepujesz raz i już później czasu nie tracisz.
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

Chyba że korzysta z trybu prywatnego/incognito w przeglądarce i tam hasła się nie uzupełniają automatycznie...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Właśnie zaznaczyłem tę opcję, ale dlatego, że korzystam z własnego komputera, w dodatku zabezpieczonego hasłem (nawet do BIOS-a, żeby w razie kradzieży złodziej nie mógł uzyskać dostępu do danych poprzez użycie bootowalnego pendrive/CD). Wolałbym, żeby jednak przekierowanie było do właściwej strony. To pozornie mało istotny szczegół, ale czy przy wyrobie domowych trunków nie dążycie do perfekcji? I jeszcze jedna rzecz, też związana z adresami odnośników, wymagałaby poprawy. Kiedy dostaję maila z powiadomieniem o odpowiedzi i klikam na link, żeby zobaczyć (nierzadko niecierpliwie wyczekiwaną) odpowiedź, zamiast niej otwiera mi się... okno logowania (chociaż wątek jest ogólnodostępny). A czasem muszę gdzieś pędzić. Nie po to specjaliści od nanotechnologii, elektroniki itp. tworzą coraz szybsze procesory, żeby użytkownik tracił czas przez niezoptymalizowane programy (również webowe).
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: eldier »

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz...
A podeślij paczkomatem mi kompa to Ci odeśle z nowym hasłem :hahaha: Nie no żartuje, ale reset hasła do biosu chyba nie jest trudny? No chyba że masz laptopa z wyższej półki to hasło może być przechowywane w dodatkowym module. A ciekawe co by było jakby wrzucić Twój dysk do innego kompa? Masz tam tzw podwójne dno? Kurde nie pamiętam jak to się nazywa, ale u mnie w firmie używa się takiego określenia. Dodam, że ze mnie żaden spec od zabezpieczeń i oczywiście wszystko co napisałem może być nie prawdą :D
Masz linucha?
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Teraz to nawet funkcja zapamiętywania nie działa :P Ze strony mnie nie wylogowuje (mogę np. pisać komentarze pod przepisami), ale z forum już tak, chociaż zaznaczam odpowiednie pole przy logowaniu.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

To masz coś zrypane z przeglądarką i połączeniem internetowym, bo pod Firefoxem i Chromem na laptopie i smartfonie działa mi wszystko idealnie. Wylogowywanie u mnie następuje wyłącznie w przypadku zmiany zewnętrznego adresu IP, co w akademiku obserwuję często, a rzadziej w domu i daję radę z tym żyć. Nie jest to może 200% wygody, ale da się bez tego żyć i naprawdę nie przeszkadza znacząco w moderowaniu forum, a co dopiero zwyczajnym przeglądaniu.
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: rozrywek »

A ja wychodzę z założenia że to ja tutaj jestem gościem, a nie odwrotnie. Zawsze mogę poszukać innej strony, a to że przy logowaniu nie odsyła kogoś do dedykowanego linka, tylko do strony głównej? Logowanie się ma wiele zalet,np: oglądanie załączników, zdjęć, mi nie raz się kliknęło na stronę, a potem zaciekawiony tematem musiałem się zalogować aby zobaczyć co autor miał na myśli. Odnalezienie interesującego mnie tematu też nie stanowi dla mnie problemu. Ja się loguję automatycznie z zapamiętaniem hasła (firefox), i mnie akurat wylogowuje automatycznie po pewnym czasie ( przysnę, muszę natychmiast wyjechać itp...
Jak wchodzimy do kogoś to szanujmy jego obyczaje, a nie narzucajmy swoje wymogi. Buty też przed wejściem warto wytrzeć, nie warto,wręcz wypada.

Nie byłbym sobą gdyby.........przepraszam a dlaczego w moim aucie muszę wciskać sprzęgło i przesuwać tę durną wajchę??? dlaczego nie
działa to automatycznie? Do kitu taki złom.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do drobnej refleksji.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Skoro uważasz, że użytkownik powinien przemilczeć wszystkie wady tego forum albo znaleźć sobie inne, to po co jest dział "Sprawy Techniczne"?
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

Jak na razie jako jedyny zgłosiłeś problem, na dodatek podkreślając że używasz trybu prywatnego/incognito. Sprawdzałem ostatnio forum z telefonu, loguje mnie i przekierowuje poprawnie, podobnie na laptopie. Wyślij zgłoszenie administratorowi, podając co, gdzie, kiedy, jak i z jakiego powodu, wraz z parametrami przeglądarki i systemu, a będzie nieco łatwiej...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Nie używam trybu prywatnego/incognito, bo po co miałbym to robić na własnym komputerze? Proszę czytać ze zrozumieniem.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: JanOkowita »

Chlniencie pisze:Skoro uważasz, że użytkownik powinien przemilczeć wszystkie wady tego forum albo znaleźć sobie inne, to po co jest dział "Sprawy Techniczne"?
To jest forum prywatne, a dział "Sprawy Techniczne" jest grzecznościowy. Amen.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

Nie czytam każdego tematu od początku jak pojawia się nowy post, to chyba normalne że "anonimowo" mogło zostać odebrane przeze mnie jako tryb prywatny. Powtarzam, jeżeli sprawa cię aż tak denerwuje, to opisz dokładnie swój przypadek, podając szczególnie informacje nt. swojego systemu i przeglądarki. I jak twój przypadek jest odosobniony to kontaktuj się przez PW z adminem, a nie czekaj z wyrzutami na jego reakcję po przeczytaniu twojego tematu...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Ja nikogo do niczego nie zmuszam, kulturalnie zasugerowałem wprowadzenie pewnej zmiany, która mogłaby ułatwić wielu użytkownikom korzystanie z forum (myślałem, że u wszystkich działa to w podobny sposób), spotkałem się natomiast z niezbyt kulturalnymi odpowiedziami. Jedynym wynikającym z nich argumentem przeciwko wprowadzeniu zmian jest to, że są one mało istotne. Natomiast hejtowanie mojego postu jest dla autorów tych odpowiedzi na tyle ważne, że nie mogą się przed nim powstrzymać. Nie mam żadnych wyrzutów do administracji - to ich forum i ich sprawa, czy działa prawidłowo. Jeśli będzie działać nieprawidłowo, to trudno.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

"Internet" ma to do siebie, że różnie działa na różnych komputerach/systemach/sieciach. Np. w akademiku mam problem z pełnym odświeżaniem serwisu Allegro (m.in. obserwowanych aukcji), nie występują te problemy poza siecią akademikową. Zgodnie z doświadczeniem, nabytym w trakcie wielu szybkich akcji ratunkowych przez telefon/maila od kolegi, napisałem ci co jest najważniejsze w twoim problemie (co, gdzie, kiedy, jak i z jakiego powodu plus parametry systemu i przeglądarki), żeby w miarę szybko znaleźć źródło problemu...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Wiem, że Internet może działać u każdego inaczej, w zależności od tego, jaki ma hardware, software, połączenie z Internetem itd. Ale skutkiem błędu po stronie klienta mogłoby być raczej samoczynne wylogowywanie pomimo zaznaczonego pola "Nie wylogowuj" (co zgłaszało już wielu użytkowników). Tego mi nie musisz tłumaczyć. Wydawało mi się, że adres strony, do której następuje przekierowanie, zależy raczej od oprogramowania po stronie serwera.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

gr000by pisze:"Internet" ma to do siebie, że różnie działa na różnych komputerach/systemach/sieciach.
Zaglądam tu z niejednego komputera (chyba już ponad 10 ), oczywiście jeśli jet taki dostępny, czas pozwoli i nie będzie to faux pas w stosunku do gospodarzy (możesz sprawdzić).
Zawsze i wszędzie po zalogowaniu przekierowuje mnie na stronę główną (tutaj, u winiarzy, na Allegro itd.). Tyle, że to nie problem. Trza se umieć radzić. Prawym otwieram stronę główną w nowej karcie, loguje się, a w przeglądanym temacie klikam odśwież i już. Działa wszędzie i każdej przeglądarce. Nigdy nie wpadło mi do łba żeby z tym walczyć. Są rzeczy bardziej.... :bardzo_zly:
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

k.kolumb
150
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 21 cze 2014, 00:39
Krótko o sobie: Jak się do czegoś dorwę to muszę to dokładnie poznać. Np. Ameryka
Ulubiony Alkohol: Talisker
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: k.kolumb »

@Chlniecie Usuń w przeglądarce ciasteczka tego forum. Narzędzia/Opcje itd.
Piszę starannie po Polsku. O ile daję radę.
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

Wald pisze:
gr000by pisze:"Internet" ma to do siebie, że różnie działa na różnych komputerach/systemach/sieciach.
Zaglądam tu z niejednego komputera (chyba już ponad 10 ), oczywiście jeśli jet taki dostępny, czas pozwoli i nie będzie to faux pas w stosunku do gospodarzy (możesz sprawdzić).
Zawsze i wszędzie po zalogowaniu przekierowuje mnie na stronę główną (tutaj, u winiarzy, na Allegro itd.). Tyle, że to nie problem. Trza se umieć radzić. Prawym otwieram stronę główną w nowej karcie, loguje się, a w przeglądanym temacie klikam odśwież i już. Działa wszędzie i każdej przeglądarce. Nigdy nie wpadło mi do łba żeby z tym walczyć. Są rzeczy bardziej.... :bardzo_zly:
Aż będę musiał sprawdzić, bo loguję się za każdym razem podczas włączania "Nieprzeczytanych postów" lub "Prywatnych wiadomości" i po zalogowaniu mnie przekierowuje tam gdzie pierwotnie się kierowałem...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

gr000by pisze: loguję się za każdym razem podczas włączania "Nieprzeczytanych postów" lub "Prywatnych wiadomości"
Sorry kolego, ale PW i nieprzeczytane są dostępne dopiero po zalogowaniu. :bezradny: Taki myk :hahaha:
k.kolumb pisze:Usuń w przeglądarce ciasteczka tego forum.
Nie pomoże. Sprawdzałem.

Dajcie spokój, to nie jest żadem kłopot. Na pewno nie utrudnia, nie ogranicza to korzystania ze stron AD :)
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

Wald pisze:
gr000by pisze: loguję się za każdym razem podczas włączania "Nieprzeczytanych postów" lub "Prywatnych wiadomości"
Sorry kolego, ale PW i nieprzeczytane są dostępne dopiero po zalogowaniu. :bezradny: Taki myk :hahaha:
I przekierowuje mnie poprawnie na PW i nieprzeczytane posty - zawsze to działało, więc nie wchodziłem głębiej.
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

To chyba nie skumałeś o co kaman. Żeby wejść do poczty, czy nieprzeczytanych, musisz być już zalogowany. Przed logowaniem ich nie widać, to jak w nie kliknąć :shock: :shock: :bezradny:


Idzie o stronę główną przed logowaniem :!: :!:
W prawym górnym rogu masz: zarejestruj się/zaloguj się,
nie widać czatu, za to jest reklama ze sklepu.
Tera bez logowania jedziesz niżej i otwierasz temat i kicha, nie ten. Otwierasz drugi, trzeci, dziewiąty i bingo :ok: , jest to co Cię interesuje. Jest nawet fotka, czy rysunek do opisu, ale jako gość, nie masz uprawnień do oglądania tego. Więc co? Trza się zalogować.

Klikasz, login wyskakuje automatem, wklepujesz hasło, klikasz loguj i....
I witaj na stronie głównej :bardzo_zly: Ale gdzie ja to czytałem? Który to był temat? W którym dziale? I jak pies Cywil szukasz od nowa: pierwszy, drugi, trzeci, .... dziesiąty, jedenasty.... Tym razem miałeś mniej farta i za cholerę nie możesz trafić w ten ciekawy, ten z tym pieprzonym zdjęciem.

Jak tu jeszcze raz napiszesz, że po kliknięciu w PW przekierowuje Cię prawidłowo, to kurna zmienię zdanie o blondynkach.
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: rozrywek »

Nie drapcie się dziewczyny.
Rozwiązanie jest banalnie proste.Wchodzisz na stronę to się zwyczajnie zaloguj. Można? Można.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

@Wald, zwykle mam otwarte dwie-trzy karty z forum i jak "przeterminuje się" sesja logowania, to muszę zalogować się ponownie. Rzadko, bo rzadko, ale robię to w opisany wyżej sposób (Nieprzeczytane/PW -> logowanie -> Nieprzeczytane/PW). Stąd te nieporozumienia :D.
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Zauważyłem, że logowanie działa prawidłowo na Linuxie - chociaż dawno nie korzystałem z tego systemu na swoim laptopie (Asus X55VD), to wciąż pozostawałem zalogowany na forum. Niestety jestem zmuszony korzystać z fabrycznie zainstalowanego Windowsa, bo na Ubuntu (i innych dystrybucjach, które testowałem w trybie live) są jakieś dziwne problemy ze sterownikami, chyba do karty graficznej, przez co ekran lekko miga i już po kilku minutach bolą mnie oczy. Dopiero na Linuxie Mint ekran działa w miarę dobrze, ale jeszcze go nie zainstalowałem. Próbowałem naprawić ten problem, szukając sterowników do Nvidii, ale to chyba nie była odpowiednia droga - zapomniałem, że mam dwie karty graficzne: Nvidię do np. gier, a do mniej wymagających zastosowań jakąś zintegrowaną.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: eldier »

Wald pisze:
Klikasz, login wyskakuje automatem, wklepujesz hasło, klikasz loguj i....
I witaj na stronie głównej :bardzo_zly: Ale gdzie ja to czytałem? Który to był temat? W którym dziale? I jak pies Cywil szukasz od nowa: pierwszy, drugi, trzeci, .... dziesiąty, jedenasty.... Tym razem miałeś mniej farta i za cholerę nie możesz trafić w ten ciekawy, ten z tym pieprzonym zdjęciem.
Ewentualnie możesz zrobić: zaloguj -> logujesz się -> naciskasz dwa razy Backspace i F5 (działa na pewno w FF i prawdopodobnie w Chrome)/klikasz dwa razy powrót i odśwież - wolę pierwszą opcje -> jesteś zalogowany w temacie, który czytałeś :)
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: rozrywek »

Wychodzi na na to że szacownej młodzieży zaczynają przeszkadzać takie pierdoły,jak poprawne przekierowanie, działanie foremki, zaraz poprosimy o zmianę grafy i napisanie strony od nowa. Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na bzdety, a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji. O rektyfikacji nawet nie wspominam. Ale oczywiście PHP, czy nawet dosyć popularna JavaScript, jest chyba ważniejsza od dobrego poprowadzenia nastawu, odpowiedniego sklarowania, czy porządnego odpędu.
A MOŻE MY TU GOŚĆMI JESTEŚMY? Pomyślał ktoś o tym?. A może warto nie zaśmiecać forum, a zwyczajnie napisać do któregoś z moderatorów bądź Admina prywatnego posta i zaraportować problem?
Można?. Myślę że tak.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

Chyba admin czyta ten temat, bo już działa jak trzeba.
Niechcący sprawdziłem. Młodzieży będzie zadowolona.
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

rozrywek pisze:Wychodzi na na to że szacownej młodzieży zaczynają przeszkadzać takie pierdoły,jak poprawne przekierowanie, działanie foremki, zaraz poprosimy o zmianę grafy i napisanie strony od nowa. Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na bzdety, a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji. O rektyfikacji nawet nie wspominam. Ale oczywiście PHP, czy nawet dosyć popularna JavaScript, jest chyba ważniejsza od dobrego poprowadzenia nastawu, odpowiedniego sklarowania, czy porządnego odpędu.
A MOŻE MY TU GOŚĆMI JESTEŚMY? Pomyślał ktoś o tym?. A może warto nie zaśmiecać forum, a zwyczajnie napisać do któregoś z moderatorów bądź Admina prywatnego posta i zaraportować problem?
Można?. Myślę że tak.
Po to właśnie jest ten dział, żeby zgłaszać problemy i nie zaśmiecać działów związanych z istotą forum. "Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na" to, jakie uwagi w Sprawach technicznych wyśmiać, "a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji." :P Nawet, jeśli je znasz (czego przez Internet nie można stwierdzić, chyba że się pracuje w jakiejś instytucji zajmującej się inwigilacją :twisted: , np. :google: ), to czy nie lepiej zająć się teraz dążeniem do doskonałości w tej dziedzinie?
Podsumowując: strona działa poprawnie w Mozilli na Linuxie, natomiast w tej samej przeglądarce na Windowsie występuje w niej błąd, którego dotyczy wątek, jak również wylogowywanie pomimo niezaznaczonej opcji "nie wylogowuj mnie" (co na innych stronach raczej nie występuje). Nie chce mi się już kontynuować tego tematu, proszę o zamknięcie. :stop:
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”