golec269

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
golec269
450
Posty: 492
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 08:37
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy

Post autor: golec269 »

Witam wszystkich bardzo serdeczni!
Od roku zaglądam na to forum i doskonalę swoje rzemiosło -dzięki pomocy Was wszystkich.. :klaszcze:
Zaczynałem od kolumny z zimnymi palcami(kupiłem zanim trafiłem na forum) i chciałem osiągnąć jakiś dobry bimber-nie było łatwo.
Z pomocą tematu aroni o spirtusie de lux poczyniłem duże postępy-dziękuję.
Chyba wychodził dość dobry bo wreszcie nie było czuć drożdży po rozrobieniu na wódkę.
Ale sterowanie taką kolumną nie jest łatwe, dlatego też zachęcam początkujących aby zaczynali od abratka albo kolumny puszkowej.
Wtedy dużo prościej jest prowadzić proces i uzyskać spirytus klasy de lux.
Wszystkim życzę samych udanych destylacji i rektyfikacji a przede wszystkim dużo zdrowia aby to wszystko wypić-pozdrawiam Mariusz.
promocja
Awatar użytkownika

herbata666
1100
Posty: 1108
Rejestracja: sobota, 3 lis 2012, 19:39
Krótko o sobie: Domowy konstruktor, różnych nietypowych destylatorów.
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Centrum, Warszawa
Podziękował: 169 razy
Otrzymał podziękowanie: 497 razy
Re: golec269

Post autor: herbata666 »

Witamy Kolegę, czytaj i ucz się a później przekazuj dalej :D.

PS.
Aabratek, puszkowa, skośne płytki, thor to tylko skraplacz, ogólna nazwa to kolumna rektyfikacyjna.
[linia][/linia][i]Pozdrawiamy
SztukaDestylacji

silvio2007
300
Posty: 330
Rejestracja: wtorek, 7 lut 2012, 19:58
Krótko o sobie: Jestem spoko człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: własny
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Kaszuby
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 35 razy
Re: golec269

Post autor: silvio2007 »

Witam kolegę.
Jak już opanowałeś ZP to masz naprawdę z górki.
Nic złego nie powinno cię spotkać, a tymczasem czytaj bo co chwila nowe tematy się pojawiają na forum

Autor tematu
golec269
450
Posty: 492
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 08:37
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy
Re: golec269

Post autor: golec269 »

Dziękuję kolegom za podniesienie mnie na duchu. W trudnych sytuacjach na pewno mnie nie zostawicie, jestem tego pewien. Ze swojej strony obiecuję, że będę służył na forum swoim skromnym doświadczeniem. Dziękuję za miłe przyjęcie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”