Castorama, praktiker

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko

Autor tematu
gscan1
5
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 18 wrz 2009, 20:41

Post autor: gscan1 »

witam czy w castoramie lub praktikerze,obi mozna kupic jakies urzadzenia do destylacji? np chlodnica ,deflegmator itp?
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5376
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 666 razy
Kontakt:
Re: Castorama, praktiker

Post autor: Zygmunt »

Chłodnicę na pewno na dziale winiarskim (firma BioWin), a deflegmatory na takich stoiskach widziałem tylko raz- bodajże w OBI.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

jouu
200
Posty: 242
Rejestracja: wtorek, 15 wrz 2009, 22:21
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: swój :D
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: bdg
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Castorama, praktiker

Post autor: jouu »

@gscan1 pytaj w drogeriach, mały niepozorny sklepik a kupisz więcej niż by Ci się wydawało :P
Dobry bimber nie jest zły ;]

Remua
100
Posty: 126
Rejestracja: środa, 8 paź 2008, 10:05
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Castorama, praktiker

Post autor: Remua »

Proponuje wpisać w wyszukiwarce "szkło labolatoryjne" i znajdziesz w swoim mieście sklep z takim towarem a w nim wszystko co potrzebujesz. Lub jeśli masz daleko do dużego miasta to zamów on-line www.euro-win.pl/sklep/
Wychylylybymy ?
Awatar użytkownika

jouu
200
Posty: 242
Rejestracja: wtorek, 15 wrz 2009, 22:21
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: swój :D
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: bdg
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Castorama, praktiker

Post autor: jouu »

mam kontakt do likwidowanego laboratorium w okolicach poznania tanio i można odebrać w mieście np ja kupiłem kolbę stożkowa 5l + chłodnice 80cm ! za niecałe 60zł kolba przystosowana do gotowania i jeszcze ich kilka zostało
Dobry bimber nie jest zły ;]

młody
2
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 28 cze 2009, 19:06
Re: Castorama, praktiker

Post autor: młody »

gscan1 pisze:witam czy w castoramie lub praktikerze,obi mozna kupic jakies urzadzenia do destylacji? np chlodnica ,deflegmator itp?
:respect: kolega ci polecił eur-win ja tez sie podpisuje pod tym, prawie cały sprzęt tam kupiłem (odstoinik ze spustem, 2x deflagmetator ze spustem, przewód silikonowy i szklany cylinder na wegiel aktywny) chłodnice w praktikerze. Jak chcesz to ci polecic moge jeszcze drożdze aktywne t3. Bardzo fajny sklep i pewny towar.

bim666ber
10
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 26 lip 2009, 19:00
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Castorama, praktiker

Post autor: bim666ber »

Jeśli ktoś mieszka w Tarnobrzegu lub okolicy to polecam DAO na ul. Kwiatkowskiego . Tam widziałem kolbe 10 litrów wraz z chłodnicą i deflegmatorem za niecałe 400 zeta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”