podpięcie/spięcie najważniejszych tematów w dziale

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)

Autor tematu
jaroslav
50
Posty: 56
Rejestracja: wtorek, 12 lut 2013, 22:41
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: miód
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: jaroslav »

Może na forum w każdym dziale można by zrobić takie coś aby wszystkie najważniejsze informacje z postów napisanych x czasu temu spiąć i umieści w jednym miejscu takie jakby FAQ początkującego psotnika, czyli jak właściwie podłączyć sprzęt itd.

Podpiąć coś takiego w każdym dziale, w podobny sposób jak to jest np. zrobione w dziale poczekalnia pytań. Gdzie nad właściwym forum jest podpięte miejsce na zadawanie pytania dotyczące sprzętów z allegro.
alembiki
Awatar użytkownika

Emiel Regis
1700
Posty: 1723
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2012, 10:18
Ulubiony Alkohol: własne nalewki, czerwone wytrawne
Lokalizacja: Picardie (Oise) Francja, Żywiec
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy
Re: podpięcie/spięcie najważniejszych tematów w dziale

Post autor: Emiel Regis »

Pomysł zacny, ale weź pod uwagę, że Mod-team też je, śpi, do tego z reguły pracuje zawodowo, coby nie zabrakło na kieliszek chlebusia.
Już teraz jest sporo do roboty, ale jak pisałem pomysł wart uwagi.
http://www.youtube.com/watch?v=xZb3jJE8pYM

Autor tematu
jaroslav
50
Posty: 56
Rejestracja: wtorek, 12 lut 2013, 22:41
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: miód
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: podpięcie/spięcie najważniejszych tematów w dziale

Post autor: jaroslav »

A gdyby im ułatwić pracę i utworzyć temat gdzie każdy lub tylko starszyzna forum dałaby linki do tematów które powinny być podpięte ?
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: podpięcie/spięcie najważniejszych tematów w dziale

Post autor: Wald »

Od dawna o czymś takim myślę, ale to ogrom pracy kosztuje. Jest nawet gotowy plan jak to zrobić. Ma być widoczne i czytelne dla wszystkich, w pierwszym rzędzie dla nowych. W pojedynkę tego się nie zrobi. Jak sam piszesz najważniejsze tematy.
Czyli destylacja, dzielimy na cukrówkę, smakowe. Cukrówkę na pot-still i kolumnę. Kolumnę na LM; VM; CM. Ogarniasz mnogość tematów? A spróbuj podzielić budowę na odpowiednie działy.
Dalej, do każdego tematu wypada wybrać te ważne i przydatne linki. Czyli wypada przegrzebać całe forum i ocenić poszczególne tematy. Powiem szczerze, marzę o takim uporządkowaniu, ale boję się tego podjąć. Przytłacza mnie taka robota. Może zrobimy to większą grupą, tu, poza działami merytorycznymi. Ze swej strony mogę się podjąć zrobienia szkicu tematów do wyszukania. Może to się udać, ale jak to ma być kilka, nie do końca opracowanych zagadnień, to wolę nie zaczynać. Jak mam coś robić, to albo dobrze i do końca, albo wcale.
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”