piczu14

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
piczu14
5
Posty: 7
Rejestracja: środa, 25 cze 2014, 20:27

Post autor: piczu14 »

Witam wszystkich psotników!

Od pewnego czasu czytam Wasze forum, żeby zgłębić swoją wiedzę teoretyczną w dziedzinie psocenia (oczywiście w celu jej praktykowania). Moim hobby jest chemia, a wytwarzanie dobrego, to przecież taka chemia w praktyce :D. Wykropliłem już kilka litrów cukrówek, trochę mniej owocówek (śliwowica).
Mój obecny sprzęt to kanka na mleko 10l, a nad nią kolumna Vigreux 60cm (jest to wysokość na której są palce), wepchnąłem też do niej 10cm siatki miedzianej. Niebawem mam zamiar rozpocząć budowę prostej kolumny z KO, ponieważ mam trochę materiałów i spawacza w rodzinie :D

Na pewno będę tu często zaglądał, czytał i pytał, żeby psotka była jak najlepsza.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7339
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1695 razy
Re: piczu14

Post autor: radius »

Witamy na forum i zapraszamy do lektury :czytaj: :)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”