Drożdże T Vodka StarT Vodka Star używany jest specjalny rodzaj drożdży, który zmniejsza ilość niepożądanych produktów fermentacji. Otrzymany alkohol jest łagodny i delikatny w smaku, bez nieprzyjemnych zapachów.
Cena: 9,20 zł
Tytuł: Pęknięta chłodnica - przróbka na deflegmator i czy to możliwe!!! pomocy
Napisane: poniedziałek, 19 wrz 2011, 17:27
Posty: 550 Tematy: 34
Witam!!!! No i stało się, dostałem paczkę z Polski i niestety chłodnica jest trzaśnięta, moja piękna w miarę duża, szklana chłodniczka przeznaczona do budowy jednej z aparatury - walnięta , nie czas tutaj na dywagacje kto tu zawinił, bo i to jej nie zwróci życia. Amen. Ale coby dać, choćby i spróbować, z życiem drugim, może jest jeszcze szansa na zreanimowanie jej w innym wcieleniu i pomyślałem a raczej nasunął mi się taki pomysł, czy nie można by jej użyć jako deflegmatora, np z wypełnieniem, porobiłem fotki i rysunki powiedzcie mi co myślicie o takiej formie reanimacji, być może to pomysł zły lub nie trafiony, pomóżcie Mile widziane każde komentarze i z góry dziękuję. Proszę moderatorów o umieszczenie tego postu w odpowiednim miejscu, bo nie wiedziałem za bardzo gdzie go pchnąć, dziękuję.
Czy ktoś mi pomoże czy nie
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu. Zaloguj się lub Zarejestruj! aby mieć możliwość oglądania załączników.
______________________________________________________________________ dycha do dychy i strzelają kielichy!!!!
Tytuł: Re: Pęknięta chłodnica - przróbka na deflegmator i czy to możliwe!!! pomocy
Napisane: niedziela, 18 gru 2011, 14:35
Posty: 1
Teoretycznie do wykonania, ale nie bardzo jest sens ponieważ z tego co widzę wlot i wylot z tej chłodnicy są bardzo wąskie, jeżeli potem już jako deflegmator umieścisz bezpośrednio nad butlą (tak trzeba) może dojść do bulgotania tzn. to co się skropli nie będzie wstanie powrócić do butli (ciśnienie par wylotowych). Zawsze można spróbować to nic nie kosztuje praktyka pokaże.
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników