Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Post autor: Chlniencie »

rozrywek pisze:Wychodzi na na to że szacownej młodzieży zaczynają przeszkadzać takie pierdoły,jak poprawne przekierowanie, działanie foremki, zaraz poprosimy o zmianę grafy i napisanie strony od nowa. Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na bzdety, a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji. O rektyfikacji nawet nie wspominam. Ale oczywiście PHP, czy nawet dosyć popularna JavaScript, jest chyba ważniejsza od dobrego poprowadzenia nastawu, odpowiedniego sklarowania, czy porządnego odpędu.
A MOŻE MY TU GOŚĆMI JESTEŚMY? Pomyślał ktoś o tym?. A może warto nie zaśmiecać forum, a zwyczajnie napisać do któregoś z moderatorów bądź Admina prywatnego posta i zaraportować problem?
Można?. Myślę że tak.
Po to właśnie jest ten dział, żeby zgłaszać problemy i nie zaśmiecać działów związanych z istotą forum. "Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na" to, jakie uwagi w Sprawach technicznych wyśmiać, "a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji." :P Nawet, jeśli je znasz (czego przez Internet nie można stwierdzić, chyba że się pracuje w jakiejś instytucji zajmującej się inwigilacją :twisted: , np. :google: ), to czy nie lepiej zająć się teraz dążeniem do doskonałości w tej dziedzinie?
Podsumowując: strona działa poprawnie w Mozilli na Linuxie, natomiast w tej samej przeglądarce na Windowsie występuje w niej błąd, którego dotyczy wątek, jak również wylogowywanie pomimo niezaznaczonej opcji "nie wylogowuj mnie" (co na innych stronach raczej nie występuje). Nie chce mi się już kontynuować tego tematu, proszę o zamknięcie. :stop:
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
alembiki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”