Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy

Post autor: gr000by »

Wald pisze:
gr000by pisze:"Internet" ma to do siebie, że różnie działa na różnych komputerach/systemach/sieciach.
Zaglądam tu z niejednego komputera (chyba już ponad 10 ), oczywiście jeśli jet taki dostępny, czas pozwoli i nie będzie to faux pas w stosunku do gospodarzy (możesz sprawdzić).
Zawsze i wszędzie po zalogowaniu przekierowuje mnie na stronę główną (tutaj, u winiarzy, na Allegro itd.). Tyle, że to nie problem. Trza se umieć radzić. Prawym otwieram stronę główną w nowej karcie, loguje się, a w przeglądanym temacie klikam odśwież i już. Działa wszędzie i każdej przeglądarce. Nigdy nie wpadło mi do łba żeby z tym walczyć. Są rzeczy bardziej.... :bardzo_zly:
Aż będę musiał sprawdzić, bo loguję się za każdym razem podczas włączania "Nieprzeczytanych postów" lub "Prywatnych wiadomości" i po zalogowaniu mnie przekierowuje tam gdzie pierwotnie się kierowałem...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

gr000by pisze: loguję się za każdym razem podczas włączania "Nieprzeczytanych postów" lub "Prywatnych wiadomości"
Sorry kolego, ale PW i nieprzeczytane są dostępne dopiero po zalogowaniu. :bezradny: Taki myk :hahaha:
k.kolumb pisze:Usuń w przeglądarce ciasteczka tego forum.
Nie pomoże. Sprawdzałem.

Dajcie spokój, to nie jest żadem kłopot. Na pewno nie utrudnia, nie ogranicza to korzystania ze stron AD :)
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

Wald pisze:
gr000by pisze: loguję się za każdym razem podczas włączania "Nieprzeczytanych postów" lub "Prywatnych wiadomości"
Sorry kolego, ale PW i nieprzeczytane są dostępne dopiero po zalogowaniu. :bezradny: Taki myk :hahaha:
I przekierowuje mnie poprawnie na PW i nieprzeczytane posty - zawsze to działało, więc nie wchodziłem głębiej.
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

To chyba nie skumałeś o co kaman. Żeby wejść do poczty, czy nieprzeczytanych, musisz być już zalogowany. Przed logowaniem ich nie widać, to jak w nie kliknąć :shock: :shock: :bezradny:


Idzie o stronę główną przed logowaniem :!: :!:
W prawym górnym rogu masz: zarejestruj się/zaloguj się,
nie widać czatu, za to jest reklama ze sklepu.
Tera bez logowania jedziesz niżej i otwierasz temat i kicha, nie ten. Otwierasz drugi, trzeci, dziewiąty i bingo :ok: , jest to co Cię interesuje. Jest nawet fotka, czy rysunek do opisu, ale jako gość, nie masz uprawnień do oglądania tego. Więc co? Trza się zalogować.

Klikasz, login wyskakuje automatem, wklepujesz hasło, klikasz loguj i....
I witaj na stronie głównej :bardzo_zly: Ale gdzie ja to czytałem? Który to był temat? W którym dziale? I jak pies Cywil szukasz od nowa: pierwszy, drugi, trzeci, .... dziesiąty, jedenasty.... Tym razem miałeś mniej farta i za cholerę nie możesz trafić w ten ciekawy, ten z tym pieprzonym zdjęciem.

Jak tu jeszcze raz napiszesz, że po kliknięciu w PW przekierowuje Cię prawidłowo, to kurna zmienię zdanie o blondynkach.
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: rozrywek »

Nie drapcie się dziewczyny.
Rozwiązanie jest banalnie proste.Wchodzisz na stronę to się zwyczajnie zaloguj. Można? Można.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: gr000by »

@Wald, zwykle mam otwarte dwie-trzy karty z forum i jak "przeterminuje się" sesja logowania, to muszę zalogować się ponownie. Rzadko, bo rzadko, ale robię to w opisany wyżej sposób (Nieprzeczytane/PW -> logowanie -> Nieprzeczytane/PW). Stąd te nieporozumienia :D.
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

Zauważyłem, że logowanie działa prawidłowo na Linuxie - chociaż dawno nie korzystałem z tego systemu na swoim laptopie (Asus X55VD), to wciąż pozostawałem zalogowany na forum. Niestety jestem zmuszony korzystać z fabrycznie zainstalowanego Windowsa, bo na Ubuntu (i innych dystrybucjach, które testowałem w trybie live) są jakieś dziwne problemy ze sterownikami, chyba do karty graficznej, przez co ekran lekko miga i już po kilku minutach bolą mnie oczy. Dopiero na Linuxie Mint ekran działa w miarę dobrze, ale jeszcze go nie zainstalowałem. Próbowałem naprawić ten problem, szukając sterowników do Nvidii, ale to chyba nie była odpowiednia droga - zapomniałem, że mam dwie karty graficzne: Nvidię do np. gier, a do mniej wymagających zastosowań jakąś zintegrowaną.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: eldier »

Wald pisze:
Klikasz, login wyskakuje automatem, wklepujesz hasło, klikasz loguj i....
I witaj na stronie głównej :bardzo_zly: Ale gdzie ja to czytałem? Który to był temat? W którym dziale? I jak pies Cywil szukasz od nowa: pierwszy, drugi, trzeci, .... dziesiąty, jedenasty.... Tym razem miałeś mniej farta i za cholerę nie możesz trafić w ten ciekawy, ten z tym pieprzonym zdjęciem.
Ewentualnie możesz zrobić: zaloguj -> logujesz się -> naciskasz dwa razy Backspace i F5 (działa na pewno w FF i prawdopodobnie w Chrome)/klikasz dwa razy powrót i odśwież - wolę pierwszą opcje -> jesteś zalogowany w temacie, który czytałeś :)
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: rozrywek »

Wychodzi na na to że szacownej młodzieży zaczynają przeszkadzać takie pierdoły,jak poprawne przekierowanie, działanie foremki, zaraz poprosimy o zmianę grafy i napisanie strony od nowa. Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na bzdety, a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji. O rektyfikacji nawet nie wspominam. Ale oczywiście PHP, czy nawet dosyć popularna JavaScript, jest chyba ważniejsza od dobrego poprowadzenia nastawu, odpowiedniego sklarowania, czy porządnego odpędu.
A MOŻE MY TU GOŚĆMI JESTEŚMY? Pomyślał ktoś o tym?. A może warto nie zaśmiecać forum, a zwyczajnie napisać do któregoś z moderatorów bądź Admina prywatnego posta i zaraportować problem?
Można?. Myślę że tak.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Wald
2500
Posty: 2591
Rejestracja: środa, 17 lut 2010, 20:05
Krótko o sobie: Dłubek -mechanik "złota rączka".
Ulubiony Alkohol: do 20%
Status Alkoholowy: Miodosytnik
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 260 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Wald »

Chyba admin czyta ten temat, bo już działa jak trzeba.
Niechcący sprawdziłem. Młodzieży będzie zadowolona.
Nie oszczędzaj na specjalne okazje. Dziś jest ta specjalna!
Awatar użytkownika

Autor tematu
Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Niewłaściwe przekierowania po zalogowaniu

Post autor: Chlniencie »

rozrywek pisze:Wychodzi na na to że szacownej młodzieży zaczynają przeszkadzać takie pierdoły,jak poprawne przekierowanie, działanie foremki, zaraz poprosimy o zmianę grafy i napisanie strony od nowa. Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na bzdety, a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji. O rektyfikacji nawet nie wspominam. Ale oczywiście PHP, czy nawet dosyć popularna JavaScript, jest chyba ważniejsza od dobrego poprowadzenia nastawu, odpowiedniego sklarowania, czy porządnego odpędu.
A MOŻE MY TU GOŚĆMI JESTEŚMY? Pomyślał ktoś o tym?. A może warto nie zaśmiecać forum, a zwyczajnie napisać do któregoś z moderatorów bądź Admina prywatnego posta i zaraportować problem?
Można?. Myślę że tak.
Po to właśnie jest ten dział, żeby zgłaszać problemy i nie zaśmiecać działów związanych z istotą forum. "Bardzo fajnie że zwracamy uwagę na" to, jakie uwagi w Sprawach technicznych wyśmiać, "a nie koncentrujemy się na opanowaniu prostych zasad destylacji." :P Nawet, jeśli je znasz (czego przez Internet nie można stwierdzić, chyba że się pracuje w jakiejś instytucji zajmującej się inwigilacją :twisted: , np. :google: ), to czy nie lepiej zająć się teraz dążeniem do doskonałości w tej dziedzinie?
Podsumowując: strona działa poprawnie w Mozilli na Linuxie, natomiast w tej samej przeglądarce na Windowsie występuje w niej błąd, którego dotyczy wątek, jak również wylogowywanie pomimo niezaznaczonej opcji "nie wylogowuj mnie" (co na innych stronach raczej nie występuje). Nie chce mi się już kontynuować tego tematu, proszę o zamknięcie. :stop:
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”