Nie na temat

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.

Autor tematu
alik
30
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 8 lip 2013, 01:15
Podziękował: 3 razy

Post autor: alik »

Kolego Alik, skąd u Ciebie tyle zgryźliwości???
O jakiej zgryźliwości piszesz? Chodzi Ci o to że napisałem kilka słów prawdy o tym badziewiu :?:
Wiara w coś, a rozrywka i dobra zabawa to coś zupełnie innego
Ja w tym chłamie nie widzę rozrywki, a bardziej zażenowanie tym co dzisiejsza telewizja pokazuje naiwnym telewidzom.
a do tego o pokrewnej tematyce
Choć w jednym się zgzadzamy - pokrewna tematyka - bo reszta to brednie.
I nadal mam podstawy by sądzić, że nie są podstawieni.
A po czym tak sądzisz? Sam fakt, że w tym żałosnym gniocie psudo bimbrowników "policja" gania po lesie jest śmieszny i jakby nie było to ustawione reżysersko to po kolejnych odcinkach mieli by najazd psiarni na chate choćby za pokazanie własnej gęby przed aparaturą.
Druga sprawa, że lektor mówi tam o zacierach, a zacierania u nich (Tim i Tickle) jest tyle co nic.
To tak jak tutaj - prawie każdy nowy użytkownik pisze, że ma zacier - ma zacier nawet z cukru :hahaha: i to się bierze z własnie takich chłamowatych pseudo dokumentów.
(Tim i Tickle)
:hahaha: Tickle - super bimbrownik - ciągle naje...ny :ok:
Na początek walą do napełnionych wodą tanków
Wodą z rzeki :hahaha:
ale po zakończeniu procesu i tak do dundru znów ładują worek cukru. I tak z 7 razy na tym samym dundrze.
No, a w tym odcinku: http://www.kinomaniak.tv/seriale/bimbro ... 1e6#SEZON1 ładują cukier i banany do gotującego się "zacieru" i mówia, że otrzymują alkohol :hahaha: :hahaha: Przecież to jest totalna żenująca komedia, ale jeśli Tobie to odpowiada i cieszysz się, że takie brednie oglądasz to na prawde gratule wysublimowanego gustu :respect:
Poczytaj ten temat http://alkohole-domowe.com/forum/bimbro ... t6098.html - to może dojdzie do Ciebie, że to żałosny gniot - a jeśli nie, to jak wyżej gratuluje gustu :hahaha:

Pozdro...
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Trener
900
Posty: 914
Rejestracja: środa, 24 lip 2013, 21:19
Krótko o sobie: Taki sobie ze mnie psotnik ;)
Ulubiony Alkohol: Benedyktynka
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 152 razy
Otrzymał podziękowanie: 150 razy
Re: Serial dla braci Psotników ;))

Post autor: Trener »

To żeś mi waćpan "dosolił", że aż mi w pięty poszło :respect:
No ale na poważnie, ktoś mądry powiedział, że o gustach się nie dyskutuje. Może obiło Ci się o uszy?... ;) Jest jeszcze jedna prawda objawiona: kto z miecza żyje, od miecza ginie. Nie zdziw się, jeśli Twoje "hejterskie" nastawienie obróci się kiedyś przeciw Tobie.
Za linka dziękuję, przeczytam z zainteresowaniem :)
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.
Awatar użytkownika

Emiel Regis
1700
Posty: 1723
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2012, 10:18
Ulubiony Alkohol: własne nalewki, czerwone wytrawne
Lokalizacja: Picardie (Oise) Francja, Żywiec
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy
Re: Serial dla braci Psotników ;))

Post autor: Emiel Regis »

Trener pisze:Nie zdziw się, jeśli Twoje "hejterskie" nastawienie obróci się kiedyś przeciw Tobie.
Myślałem że zaprzestanie udzielania się pod starym nickiem i rozpoczęcie zabawy z forum od nowa, pod nickiem alik ma służyć zmianie obyczajów i spowoduje 'restart'. Nie mylić z destart ;)
Jak widać stare nawyki trudno wykorzenić.
http://www.youtube.com/watch?v=xZb3jJE8pYM

Autor tematu
alik
30
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 8 lip 2013, 01:15
Podziękował: 3 razy
Re: Serial dla braci Psotników ;))

Post autor: alik »

trener pisze:No ale na poważnie, ktoś mądry powiedział, że o gustach się nie dyskutuje. Może obiło Ci się o uszy?...
Jak pisałem wyżej:
alik pisze:gratule wysublimowanego gustu :respect:
trener pisze:Jest jeszcze jedna prawda objawiona: kto z miecza żyje, od miecza ginie.

Chyba "kto mieczem wojuje, od miecza ginie" - ale spoko ;)
trener pisze:Nie zdziw się, jeśli Twoje "hejterskie" nastawienie obróci się kiedyś przeciw Tobie.
Hejterskie nastawienie odnośnie żałosnych bredni jakie naiwnym telewidzom serwuje dzisiejsza śmieszna telewizja :?: - jesli tak to spoko - może mnie nawet pochłonąć ziemia :hahaha:
Za linka dziękuję, przeczytam z zainteresowaniem
Polecam w 100% - może przestaniesz łykać jak młody pelikan wszystko co podsunie Ci telewizja - a tym bardziej hamerykańska :ok:
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7338
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1695 razy
Re: Serial dla braci Psotników ;))

Post autor: radius »

Emiel Regis pisze:Myślałem że zaprzestanie udzielania się pod starym nickiem i rozpoczęcie zabawy z forum od nowa, pod nickiem alik ma służyć zmianie obyczajów i spowoduje 'restart'. Nie mylić z destart ;)
Jak widać stare nawyki trudno wykorzenić.
Baardzo trudno :mrgreen: Pewien kol. z innego forum, o nicku taki.andrzej również mógłby coś na ten temat powiedzieć :hahaha:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”