Mirosław

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
miroslaw_bulbul
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 16 sty 2017, 20:01

Post autor: miroslaw_bulbul »

Siemanko, witam wszystkich starych wyjadaczy ;) Wpadłem na to forum i od razu mi sie spodobało. Jak dotąd robiłem tylko wino, ale zawsze marzylem o wyrobie mocniejszych trunków, marzę bo nie mam wystarczającej wiedzy. Mam nadzieję że po jakimś czasie oglądania i czytania tego forum się ogarne i również bede się czynnie udzielał w tym temacie :) Pozdrawiam wszystkich, którzy uważają że domowe jest najlepsze :D :piwo:
koncentraty wina

mienho
150
Posty: 152
Rejestracja: piątek, 8 lip 2016, 21:59
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: Mirosław

Post autor: mienho »

Witaj
Trochę ponad pół roku temu też byłem zielony tak jak Ty, a teraz jestem raczkującym bimbrownikiem (dopiero 3 destylacje za mną )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”