michaljezupe

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
michaljezupe
5
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 4 gru 2016, 10:04
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: michaljezupe »

Witam szanowne grono forumowiczów!
Znalazłem to forum już dawno ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Od ponad dwóch lat interesuje się produkcją win domowych. Początki były dość trudne. To co nie wyszło szkoda było wylewać więc wpadłem na pomysł zagęszczenia procentów. Wtedy właśnie mocno pomogła mi lektura forum. Zaczynałem od szybkowaru "kukta" 8L i szklanej chłodnicy. Następnie doszły do tego dwa deflegmatory ze szkłem i miedzią. W tym momencie testuję własnoręcznie złożonego bokakoba 42mm miedzi.
Pozdrawiam
promocja
Awatar użytkownika

Optoelektron
350
Posty: 358
Rejestracja: piątek, 18 mar 2016, 15:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta w drinkach oraz nalewki.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Na północ Polski dalej się nie da.
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy
Re: michaljezupe

Post autor: Optoelektron »

Cześć, owocnego przygotowywania trunków.
Pozdrawiam.
Maciej

robert0223
20
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 10 wrz 2016, 03:01
Podziękował: 2 razy
Re: michaljezupe

Post autor: robert0223 »

Witaj !
Możesz podesłać kilka fotek swojej maszyny. Sam niedawno zrobiłem taką kolumne I jestem ciekaw jak Ci to wyszlo. ł
Moje zdjęcia masz w galleri na moim profilu jakbyś był ciekawy mojego sprzętu.

Pozdrawiam I życze wysoko-procentowej pracy :)
Robert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”