marcek10

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
marcek10
100
Posty: 137
Rejestracja: niedziela, 10 sie 2014, 10:53
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Post autor: marcek10 »

Witam wszystkich uczestników jak i czytelników.
Od dawna czytam wiele wątków i jak większość nowych mam coraz większy mętlik ;)
Zrobiłem własnego pot stilla i sporo cukrówek. Zainspirowany Waszymi pracami popełniłem również Calvadosa Gin (żona zachwycona :D ) a obecnie Kwaśny Zacier Wujka Jessie (trzeci odbiór) :) Ostatnio postanowiłem zbudować kolumnę opierając się na pomyśle kolegi Duch wina. Postaram się przedstawić co zmontowałem jak tylko się ogarnę. Mam wiele wątpliwości i liczę , że z Waszą pomocą podołam :poklon;
Pozdrawiam.
Marcin.
promocja

golec269
450
Posty: 492
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 08:37
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowanie: 56 razy
Re: marcek10

Post autor: golec269 »

Witamy serdecznie marcek10.
Dobrze sobie radzisz skoro zrobiłeś już gin! Z czasem uporządkujesz wiedzę i będziesz brykał na kolumnie rektyfikacyjnej uzyskując 96,6%. Duch wina zrobił dobrą kolumnę, możesz się na niej wzorować. Śmiało pytaj jak będziesz potrzebował pomocy-pomożemy. Pozdrawiam.

wawaldek11
2500
Posty: 2914
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: marcek10

Post autor: wawaldek11 »

Witaj Brachu!
Z tym mętlikiem, to prawda - jest bardzo dużo informacji, które na pierwszy rzut oka nigdy się nie przydadzą. Ale tylko na pierwszy rzut ;)
Możesz podać jak robiłeś gin? Niedługo chcę popełnić znowu ten trunek i może Twój przepis/sposób wykorzystałbym :)
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
marcek10
100
Posty: 137
Rejestracja: niedziela, 10 sie 2014, 10:53
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: marcek10

Post autor: marcek10 »

wawaldek11 pisze:
Możesz podać jak robiłeś gin?

Korzystałem z przepisu Juliusza GIN ilość składników na pół bez anyżku bo nie lubimy + więcej jałowca leżenie 24h i na rurkę
Osobiście nie jestem zwolennikiem tego trunku jak dla mnie trochę "ciężki" ale ślubna zachwycona :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”