Znaleziono 5 wyników

autor: maliniak68
środa, 25 kwie 2012, 08:34
Forum: Akcje Specjalne
Temat: Zlot Radgoszcz 2012
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3665

Re: Zlot Radgoszcz 2012

Z tego co wiem są tam organizowane takie zloty,zobacz na Forum domowych winiarzy.Tam znajdziesz harmonogram zlotów na cały rok.POZDRAWIAM
autor: maliniak68
poniedziałek, 23 kwie 2012, 10:38
Forum: Akcje Specjalne
Temat: Zlot Radgoszcz 2012
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3665

Zlot Radgoszcz 2012

Poszukuję ludzi którzy wybierają się na zlot Winiarzy do Radgoszczy.Termin 18-21 maj,super imprezka.Warto tu przyjechać. :freak: :freak:
autor: maliniak68
niedziela, 22 kwie 2012, 18:14
Forum: Wina Różne
Temat: przepis na winko z kwiatu mleczu(mniszek) ?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2209

przepis na winko z kwiatu mleczu(mniszek) ?

Witam, mam małe pytanie. Kto posiada sprawdzony przepis na winko z kwiatu mleczu(mniszek). Mam zamiar nastawić butlę 10l. Na zlocie próbowałem dwa gatunki, jedno z cytryną drugie z samego kwiatu. Bardziej mi podchodzi z cytrynką , co o tym sądzicie.
autor: maliniak68
niedziela, 25 mar 2012, 17:15
Forum: Przywitaj Się!
Temat: jedrus
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1084

Re: jedrus

Witam w naszych szeregach. Ja również jestem zalogowany na forum domowych winiarzy. Dzięki temu pogłębiam swoją wiedzę. Najwięcej wiedzy jednak zdobywam na zlotach winiarzy. Super imprezka oraz cudowni ludzie. Na prawdę dużo od nich już się dowiedziałem :klaszcze:
autor: maliniak68
piątek, 23 mar 2012, 18:37
Forum: Przywitaj Się!
Temat: maliniak68
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 914

maliniak68

Witam wszystkich, zajrzałem tutaj z ciekawości. Jestem na waszym forum zalogowany jako maliniak68, nie mogę powiedzieć o sobie ze jestem nowicjuszem, ponieważ winiarstwem zajmuję się ponad rok. Jestem zalogowany również na forum domowych winiarzy. Chcę pogłębiać wiedzę w produkcji tego wspaniałego t...

Wyszukiwanie zaawansowane