Magiczna Maceracja

Promocje, akcje, konkursy, zabawy oraz inna szczególna działalność którą wspieramy.
Regulamin forum
Jest to specjalne forum przeznaczone do fajnych akcji, dzięki którym można promować różne konkursy, produkty, wydarzenia, spotkania, działania i wiele więcej. Wszystko po to by promować alkoholowe wyroby domowe.

Jeśli chcesz zaproponować coś ciekawego to pisz do nas, zapraszamy!
Awatar użytkownika

JoannaAsia
10
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 28 sie 2014, 19:29
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Post autor: JoannaAsia »

Hej Panowie.. wydaje mi się, że to była bardzo fajna zabawa. Pewna jestem, że każdy z Nas biegał z aparatem, szukał światła, odpowiedniego tła, pomysłu na zdjęcie i właśnie to sprawiało najwięcej radości... i o to chyba chodziło, czyż nie?...a potem z zapartym tchem oglądanie tu na forum Naszych prac :) i przyznam , że gdyby to był konkurs-zabawa na podanie receptury prezentowanych nalewek, oj to by się działo ... :) bo to co ukazują Wasze zdjęcia, zawartość..te wszystkie nastawy..to prawdziwa magia..pyszna magia :)
P.s. z tego co widziałam FB jest już nowa zabawa , o wiele trudniejsza :)
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7331
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Magiczna Maceracja

Post autor: radius »

Jakoś chyba zapomnieliśmy podziękować "sponsorowi" tej zabawy - JanowiOkowicie, co niniejszym czynię :poklon; Nie dość, że fajna nagroda, to jeszcze mały gratisik do niej dołożył. Jeszcze raz dzięki :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcje Specjalne”