LeoNike

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
LeoNike
30
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 5 lip 2014, 13:17
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Post autor: LeoNike »

Hmm. Jak tu zacząc. Czytam Was i czytam i chyba skłonię się do starobimbrowego powitania - Niech będzie przepędzony.
A teraz coś o sobie. 45 wiosen na karku już mam, żonę i dwie córki. Od 15 lat, czyli od momentu jak zamieszkałem sobie w swoim domku na małej działeczce, eksperymentuje sobie z winami owocowymi, ryżowymi wermutami i nalewkami. jak to bywa z eksperymentami - nie zawsze wyjdzie to czego człowiek by sie spodziewał i dlatego częśc drogocennych płynów trafiała do zaprzyjaźnionego posiadacza całkiem przyjemnej aparaturki destylacyjnej. Niestety jakiś czas temu kolega zmienił profil wytwarzanych dóbr i nie chce już uszlachetniac moich niepowodzeń. I tu muszę mu podziękowac bo w związku z tym trafiłem do Was i złapalem strasznego bakcyla. Mam miejsce, mam zapał i środki się jakieś znajdą. Wiedzy jednak wciąż brak mimo, że czytam i czytam. Niestety nie widząc w praktyce - im więcej czytam tym głupszy się staje. Skłaniam się jednak do wyboru czegoś z szerokiej oferty kolegi kuli. Jak juz dojdzie do skutku i będę szczęśliwym posiadaczem swojego pierwszego destylatora (zakładam, że nie będzie to pierwszy i ostatni) nie omieszkam podzielic się z Wami swoim szczęściem.
promocja
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Odp: LeoNike

Post autor: klodek4 »

Serdecznie Witamy, ten bakcyl jest cholernie wciągający wręcz zaraźliwy....:mrgreen:, powodzenia:-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”