krzysiek316

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Krzysiek316
2
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 9 paź 2015, 20:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)Mam kochającą się rodzinkę 2+2 i to jest mój cały świat.W wolnych chwilach wybudowałem dom,a teraz większość czasu zabiera mi praca na posesji.Od 3 lat komponuję różnego rodzaju nalewki owocowo-ziołowe,nawet z dobrym skutkiem,według opinii naszych letnich gości.Lubię spacery z aparatem fotograficznym brzegiem morza lub ścieżkami Słowińskiego Parku Narodowego.
Ulubiony Alkohol: Nalewka berberysowa z maliną
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: okolice Słupska
Podziękował: 1 raz

Post autor: Krzysiek316 »

Witam, nazywam się Krzysiek, pochodzę z okolic Słupska, od kilku lat bawię się wytwarzaniem nalewek, a że owoców w tym roku było sporo więc mam mały nad stan np.śliwki którą chciałbym wykorzystać do produkcji trochę mocniejszego trunku. Dlatego szukam i szukać będę wsparcia u Was, na początek przy budowie cudotwórczej machiny, a także pomocy przy zdobywaniu informacji, aby to co chcę tworzyć było najwyższej jakości. :crazy:
Pozdrawiam i jeśli będę mógł sam służę pomocą.
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1312
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: krzysiek316

Post autor: ramzol »

Witaj na forum na pewno znajdziesz tu sporo informacji co do budowy sprzętu i wykorzystania owoców. Nie był bym sobą :evil: jak bym nie zapytał jak masz na imię :evil:
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Krzysiek316
2
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 9 paź 2015, 20:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)Mam kochającą się rodzinkę 2+2 i to jest mój cały świat.W wolnych chwilach wybudowałem dom,a teraz większość czasu zabiera mi praca na posesji.Od 3 lat komponuję różnego rodzaju nalewki owocowo-ziołowe,nawet z dobrym skutkiem,według opinii naszych letnich gości.Lubię spacery z aparatem fotograficznym brzegiem morza lub ścieżkami Słowińskiego Parku Narodowego.
Ulubiony Alkohol: Nalewka berberysowa z maliną
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: okolice Słupska
Podziękował: 1 raz
Re: krzysiek316

Post autor: Krzysiek316 »

Mam nadzieje że informacje na forum będą tak czytelne :klaszcze: że nie będę musiał zadawać pytań takich jak ty :ok:
A na imię mam Krzysiek i pozdrawiam wszystkich :kumple:

sasiad4
10
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 29 cze 2015, 14:57
Podziękował: 10 razy
Re: krzysiek316

Post autor: sasiad4 »

Witamy Cię Krzysiek Krzysiek :) Ja też mam tak na imię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”