Znaleziono 4 wyniki

autor: Kraki
poniedziałek, 22 maja 2017, 21:21
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Pierwsze gotowanie -
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3728

Re: Pierwsze gotowanie -

Witam, przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale w weekend nie miałem dostępu do internetu. @kamilos ms: w linku zdjęcie z aukcji: http://allegro.pl/destylator-kolumna-120-keg-30-l-bimber-zimne-palce-i6743089890.html?snapshot=MjAxNy0wNC0xNFQxNTozMTo1Ni4zMTRaO2J1eWVyOzBlZjc0ODdlMzQ0M2E4Y2ZiODU1NDRkYW...
autor: Kraki
czwartek, 18 maja 2017, 18:07
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Kraki
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1843

Re: Kraki

Cześć, moja aparatura: keg o pojemności 30l, kolumna o długości 1200 mm fi 50,3 mm z 6 zimnymi palcami, jeden odstojnik, chłodnica wykonana z rurki fi 8 o dł. 4m, termometr na szczycie kolumny i w kotle, podgrzewane palnikiem gazowym (czego teraz żałuję bo jednak elektryczny bezpieczniejszy). Chwile...
autor: Kraki
czwartek, 18 maja 2017, 17:47
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Pierwsze gotowanie -
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3728

Pierwsze gotowanie -

Witam, W weekend po raz pierwszy robiłem psotę, oczywiście wcześniej zapoznałem się nieco z całym procesem oraz z podstawami bezpieczeństwa. Jednak nie wiem do końca czy wszystko zrobiłem poprawnie, poniżej opiszę krok po kroku oraz moje wątpliwości będę wdzięczny za komentarz od profesjonalistów :)...
autor: Kraki
środa, 17 maja 2017, 21:12
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Kraki
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1843

Kraki

Cześć wszystkim, Jestem początkujący, ale pierwsze psocenie mam już za sobą ^^ Zanim zabrałem się za temat, skakałem po necie ale najwięcej informacji znalazłem u was, interesowało mnie jak zacząć żeby się nie potruć i nie wywalić chaty w powietrze. W innym temacie napisze moje obserwacje i pytania ...

Wyszukiwanie zaawansowane