k.kolumb

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
k.kolumb
150
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 21 cze 2014, 00:39
Krótko o sobie: Jak się do czegoś dorwę to muszę to dokładnie poznać. Np. Ameryka
Ulubiony Alkohol: Talisker
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Post autor: k.kolumb »

Dzień Dobry wszystkim !
Trafiłem tu bo nie chcę odkrywać Ameryki. Od dawna chciałem psocić, ale brakowało wiedzy, samozaparcia i wolnego czasu. Teraz pojawiło się drugie i trzecie. Wyczytałem sporo, ale wiele pytań pojawi się w przyszłym tygodniu... Zakupiona kolumna 60,3 * 140, sprężynki ,katalizator z miedzią, sprężynki, keg 50 , 2 grzałki po 2 kW, Aabratek..
Powinienem spsocić do do pełni księżyca :D .
Zważywszy na koleżeńską atmosferę na forum liczę na recenzję moich pierwszych poczynań.
Żeby nie było za słodko : dlaczego moderatorzy nie tną postów z linkami do allegro ?

Pozdrawiam Psotną Brać .
Piszę starannie po Polsku. O ile daję radę.
alembiki
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: k.kolumb

Post autor: Lootzek »

Cześć! :) Świetnie że pojawiły się te niezbędne czynniki do uprawiania naszego zacnego hobby, bez nich, ani rusz. ;)
Jestem pewien że jeśli napotkasz na jakiś problem, znajdziesz tu odpowiedź, jak nie w zawartości forum, to w wiedzy kolegów.
Czemu nie tną pytasz? Podejrzewam że dlatego iż większość z nich nie ma na celu reklamowania danego przedmiotu czy sprzedającego, bardziej jest treścią pytania o to, czy dany sprzęt jest wart uwagi, co jest uzasadnione przy zalewie urządzeń źle, anachronicznie bądź wręcz niebezpiecznie zaprojektowanych.
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5376
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 666 razy
Kontakt:
Re: k.kolumb

Post autor: Zygmunt »

Witaj na forum!

Moderatorzy nie czerpią fanatycznej przyjemności z cięcia, czy poprawiania użytkowników. W niektórych działach linki do allegro zmieniamy na takie do archiwizatorów, żeby nie było stu pytań np. o ten sam sprzęt. W innych tematach jak ktoś zapyta, czy dana beczka, czy wiadro są ok, to też nikt tego usuwał nie będzie, bo nie ma to najmniejszego sensu. Zdrowy rozsądek trzeba zachowywać wszędzie.
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

Autor tematu
k.kolumb
150
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 21 cze 2014, 00:39
Krótko o sobie: Jak się do czegoś dorwę to muszę to dokładnie poznać. Np. Ameryka
Ulubiony Alkohol: Talisker
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy
Re: k.kolumb

Post autor: k.kolumb »

Dziękuję Lootzek i Zygmunt ! Wkurzałem się przez kilka tygodni ucząc się wszystkiego, a tu ciągle allegro sprzed roku czy dwu. Ale już mi przeszło. Zwłaszcza że muszę gmerać w hydraulice - chcę się w miarę sensownie podłączyć. Tu mufka, tam nypel. No , nie wiem. Jestem od prądu a nie wody. Pozdrawiam
Piszę starannie po Polsku. O ile daję radę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”