Kanka na mleko.

Jak zachować zdrowie podczas destylacji, jak zadbać o bezpieczeństwo pędzenia, dział dla tych którzy cenią sobie spokojne, bezpieczne bimbrownictwo...
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy

Post autor: Pretender »

Odpuść temat. Wg mnie nie warto zawracać sobie tą kaną głowy. Jeśli metal to tylko KO, a ten na taki nie wygląda. Przerobisz, przegotujesz i później bedziesz się zastanawiał czemy destylat tak śmierdzi. Szukaj kega, pepsi kega lub innego zbiornika, ale z KO.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

wiking
450
Posty: 479
Rejestracja: środa, 27 kwie 2011, 12:52
Krótko o sobie: Nie zawsze jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 40 razy
Re: Kanka na mleko.

Post autor: wiking »

@Pretender bardzo dobrze radzisz nowemu koledze, ale przypomnij sobie, jak myśmy zaczynali (ja w garnku emaliowanym) może niech kolega przejdzie po kolei wszystkie tajniki poczyta troszkę tak jak my i, wtedy z samego doświadczenia na własnej skórze będzie wiedział, że taka kanka jest do :dupa: wystarczy troszkę paluszkami po klawiaturze kliknąć i wszystkie wiadomości są jak na tacy.
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: Kanka na mleko.

Post autor: Pretender »

No masz rację Wikingu, ale po to mamy nasze forum i piszemy o naszych błędach- niestety- aby inni mogli się na nich uczyć. Ale czy kolega posłucha, tego nie wiem. Fakt faktem, że nie poczytał za wiele. Czas pokaże czy niedługo nie napisze posta...dlaczego mój destylac capi....
Pzdr Vikingu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i Bezpieczeństwo”