K-Zaq

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
K-Zaq
50
Posty: 58
Rejestracja: środa, 9 lip 2014, 19:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Mamrot :D
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: Pogranicze Świętokrzysko-Lubelskie :)
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Post autor: K-Zaq »

Witam
Z tej strony Krzysiek, lat 30, region świętokrzyski. Od kilku lat poza nudnym mieszkaniem w blokowisku spędzam wolny czas na swoim przysiółku na wsi, gdzie mam dużo owoców i poza oddawaniem ich na skupy, czy robieniem przetworów (a w zasadzie robi je moja druga połowa), chciałbym zacząć robić dla siebie wina i tylko ten aspekt produkcji alkoholi mnie interesuje póki co, żadnych piw i bimbru :) Jestem kompletnie ale to kompletnie zielony w tym temacie, więc mam nadzieję zostaną mi wybaczone niektóre pytania pokroju blondynki z kawałów, a z czasem i nabywanym doświadczeniem mam nadzieję, też będę pomocnym użytkownikiem forum.
Pozdrawiam wszystkich domowych producentów alkoholi :mrgreen:
promocja
Awatar użytkownika

jajek12
350
Posty: 353
Rejestracja: piątek, 7 lis 2008, 10:47
Krótko o sobie: Będę stillman'em :)
Ulubiony Alkohol: Bimbrozja
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Re: K-Zaq

Post autor: jajek12 »

Witam na forum. Też zaczynałem od wina :D Ale to hobby wciąga. Czytaj i pytaj. Chłoń wiedzę ,bo czas owoców bliski.
Pozdrawiam. jajek12
Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem. Hipokrates
Awatar użytkownika

Autor tematu
K-Zaq
50
Posty: 58
Rejestracja: środa, 9 lip 2014, 19:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Mamrot :D
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: Pogranicze Świętokrzysko-Lubelskie :)
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy
Re: K-Zaq

Post autor: K-Zaq »

Chłonę i czytam w ekspresowym tempie, bo porzeczka czarna w tym roku w baaaardzo marnej cenie, więc tylko co sprzedam ludziom, dam znajomym za free jeśli sobie zerwą, a z resztą coś trzeba zrobić. Malutka część jutro zostanie zerwana właśnie na wino. Przed chwilą właśnie drożdże (zamojskie uniwersalne ?:) ) z pożywką, cukrem i wodą nastawiłem w butelce :D Chcę jeszcze zrobić w tym roku wino z wiśni, potem z węgierek i na końcu z jabłek :)

greg0004
100
Posty: 121
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 15:56
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 18 razy
Re: K-Zaq

Post autor: greg0004 »

Powinieneś produkować coś swojego mocniejszego, przy takiej ilości owocu nalewki aż się proszą
Awatar użytkownika

soltys
100
Posty: 138
Rejestracja: sobota, 9 lut 2013, 13:10
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: woj. Podkarpackie
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy
Re: K-Zaq

Post autor: soltys »

Sporo osób zaczyna otrzymywanie mocniejszych % gdy pierwsze wino nie wyjdzie - wylewać szkoda a to doskonały materiał na dobre destylaty. Witaj na forum!
Jeżeli spożywamy alkohol - nie pijemy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”