henitom.com - producent sprężynek pryzmatycznych

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko

Kawo
100
Posty: 103
Rejestracja: niedziela, 13 lis 2016, 11:17
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Post autor: Kawo »

Na Allegro są sprzedawane różne sprężynki, o różnych wymiarach, niektóre nawet z deklarowaną półka 2 cm. Podpowiedzcie które będą najlepsze, jeżeli długość głównego wypełnienia to tylko 120 cm.
Mam nadzieję, że to pytanie się ukaże, gdyż przy panującym tu terrorze i cenzurze nawet niewstawienie kropki powoduje kasowanie postów, aż się boję czy jeszcze piszę po polsku.
alembiki
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: henitom.com - producent sprężynek pryzmatycznych

Post autor: radius »

Ty pytasz serio, czy tylko jaja se robisz?
Najpierw rzeczywiście chciałem odrzucić tego posta ale nie dam ci tej satysfakcji, żebyś mógł pisać o panującym tu "terrorze i cenzurze" :hahaha: I nie zrobił bym tego ze względu na brakującą kropkę ale dlatego, że o sprężynkach i ich producentach, polecanych jak i nie, napisano już tyle, że tylko taki leń jak ty, może znowu o to pytać :x
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Kawo
100
Posty: 103
Rejestracja: niedziela, 13 lis 2016, 11:17
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: henitom.com - producent sprężynek pryzmatycznych

Post autor: Kawo »

Nie robię "se jaj" (to twoje słowa, więc nie odrzucaj mi za nie posta, bo również są niepoprawne). Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jakikolwiek mój post może być przyczyną jakiegoś nieporozumienia. Już któraś z kolei klawiatura mi się zużywa, i proszę mi wierzyć, iż jest to mój pierwszy post w takim tonie.
Ad rem, gdyby wszyscy byli takimi leniami jak ja, to mielibyśmy dziś drugą Japonię. Temat przewodni tego forum jest dla mnie całkowitą nowością, od 13 listopada prawie codziennie staram się zgłębiać zawartą tu wiedzę. Ilość i rozrzucenie po wielu wątkach potrzebnej wiedzy nie daje możliwości przyswojenia jej w krótkim czasie.
Jeżeli tak opryskliwie traktujecie nowych użytkowników , tylko dlatego, że posiadają mniejszą od was wiedzę lub po prostu błądzą z niewiedzy, to życzę szczęścia w pozyskiwaniu nowych członków. Dojrzałości i wyrozumienia dla innych da radę się nauczyć, czego serdecznie życzę.
Awatar użytkownika

Autor tematu
radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: henitom.com - producent sprężynek pryzmatycznych

Post autor: radius »

Gdyby tylko chciało ci się wpisać w wyszukiwarkę frazę "sprężynki pryzmatyczne" to miałbyś lektury na kilka wieczorów, ale niech ci będzie.
Krótko i konkretnie - http://alkohole-domowe.com/forum/post15 ... ml#p151116
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Kawo
100
Posty: 103
Rejestracja: niedziela, 13 lis 2016, 11:17
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: henitom.com - producent sprężynek pryzmatycznych

Post autor: Kawo »

Dziękuje, wystarczyło to "konkretnie" podać 2 godziny temu i dalej wszyscy by byli szczęśliwi.
Już nie ma co drążyć tematu dlaczego cztery dni temu jednemu "świeżakowi" podaje się wiadomości "na tacy", a za chwilę drugiemu daje "po łapkach".
A miało być tak pięknie i rodzinnie...
Zdrówka i pomyślności w Nowym Roku życzę.

Przemo0331
50
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 2 gru 2014, 01:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: wszystko co świt swój, z ziemi bierze.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: południowy wschód PL
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: henitom.com - producent sprężynek pryzmatycznych

Post autor: Przemo0331 »

Ja mam od ww producenta sprężynki miedziane i podpórki 100mm jestem bardzo zadowolony . Praktycznie nie ma ścinek produkcyjnych. Wystarczy wypłukać perchydrolem i jazda. Polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”