Gruzja

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
W_TG
600
Posty: 643
Rejestracja: piątek, 27 gru 2013, 23:54
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 145 razy

Post autor: W_TG »

Pod wpływem emocji kupiłem przelot do Gruzji. W 15 minut namówiłem znajomych. Potem przyszła refleksja.
Ale i tak się cieszę. Wylatuję z Katowic 4 czerwca do Kutaisi na 10 dni. Noclegi już sobie załatwiłem u polsko-gruzińskiej rodziny.
https://hostelkutaisi.wordpress.com/
Coś tam sobie planuję i przeglądam internet.
Czy ktoś z was był może w okolicy, Coś może polecić, podpowiedzieć, przekazać niezbędną wiedzę.
A może i leci w tym terminie?
Alkohol nikomu nie rozwiązał problemów.
Ale wielu pomógł o nich zapomnieć.

Slodziaksos
50
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek, 5 sie 2013, 10:43
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Gruzja

Post autor: Slodziaksos »

Fajna sprawa.
Ja dostałem zaproszenie od kolegi Gruzina z którym pracuje do Tbilisi na październik. Na dwa tygodnie. I się waham. Daje mi dom do dyspozycji :)
Podobno w tym okresie jest bardzo dobrze jest dla jak to On ujął" serioznych ludzi" ( rozmawiam w mieszaninie rosyjsko diabli wiedzą jakim języku)
Mówił mi że z tego miasta jest 2 godziny w góry na narty i trzy w dół nad morze gdzie spokojnie jeszcze można się jeszcze kąpać
No i wtedy są dni Tbilisi.
Na razie poczytam jeszcze sobie o tym i spokojnie przemyślę.
No i poczekam również na Twoją opinie :).

Autor tematu
W_TG
600
Posty: 643
Rejestracja: piątek, 27 gru 2013, 23:54
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 145 razy
Re: Gruzja

Post autor: W_TG »

Śledź więc ceny biletów lotniczych. Nie są najtańsze, ale można wyrwać nawet za 150 zł tam i z powrotem.
Alkohol nikomu nie rozwiązał problemów.
Ale wielu pomógł o nich zapomnieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”