Głowica wg Projektu Jarosława- półki

Temat rozwiązany
Budowa kolumn rektyfikujących.
online
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy

Post autor: radius »

85pk pisze: cała dyskusja zaczęła się od odpowiedzi Koledze Burex, bo wiem o co mu chodzi, a radius napisal że nie w temacie
Hmm, koledze burex chodziło tylko i wyłącznie o półki. I to było w temacie. Jak się do tego ma twoja odpowiedź to chyba nawet on nie wie. No, ale skoro ty wiesz lepiej o co mu chodziło, to gratutluję zdolności jasnowidzenia :hahaha:
P.S.
Książkę oceniam nie po okładce, ale treści jakie przekazuje (choć znany autor się ukrywa się pod pseudonimem).
SPIRITUS FLAT UBI VULT

85pk
5
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 1 wrz 2016, 16:28
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Głowica wg Projektu Jarosława- półki

Post autor: 85pk »

radius pisze:No, ale skoro ty wiesz lepiej o co mu chodziło, to gratutluję zdolności jasnowidzenia :hahaha:.
Nie, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i wyciągnąć wnioski, jeśli przychodzi ktoś nowy i w pierwszym poście pisze że studjuje, to od razu trzeba wziąć poprawkę na to co pisze. Skoro Kolega Burex, w drugim poście przeprasza za pomylenie pojęć półki. To Ty Kolego radius, jako moderator, mógł byś Burexowi wyjasnic, czym jest nasze hobby, a nie pisać bzdur o kroku milowym. Ciekawe co bys odpowiedział, bo wiesz czym jest destylacja okresowa, a czym jest fach w którym Burex ma robic doktorat.
online
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Głowica wg Projektu Jarosława- półki

Post autor: radius »

85pk pisze:jeśli przychodzi ktoś nowy i w pierwszym poście pisze że studjuje, to od razu trzeba wziąć poprawkę na to co pisze.
Nie mierz wszystkich swoją miarą, Mirosławie :evil:
I to będzie koniec mojej dyskusji z tobą :nuda:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kolumny destylacyjne”