Detox

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Detox
2
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 14 wrz 2017, 19:54
Podziękował: 1 raz

Post autor: Detox »

Czołem Wszystkim!!!!!!!!!!!!!!

Serdecznie witam kolegów i koleżanki. Jestem całkowicie niedoświadczony w procesie destylacji, chociaż teoretycznie wiedzę zagłębiam w temacie już od jakiegoś czasu... ciężko było się zdecydować na coś ale wierzę w karmę i znalazłem się w odpowiednim czasie z odpowiednimi ludźmi w odpowiednim miejscu i do domu przywiozłem swoją pierwszą aparaturkę ;-) ->
DSCN6112.JPG
Ps. sorki za bałagan na drugim planie ;-).

Żeby teorie zamienić w praktykę pierwszy nastaw z cukrówki już się fermentuje. W przyszłym tygodniu będę odpalał rakietę ;-).

Swoją drogą muszę Wam coś szczerze napisać. Oczywiście to jest punkt widzenia totalnego laika ;-). Kompendium wiedzy jest tu przeogromne ale żeby się w tym wszystkim ogarnąć to łatwo nie jest ;-). Mam pewne porównanie z inną "dyscypliną" i forami z nią związanymi i szczerze to mój dotychczasowy konik przy tym co tu widzę to kucyk jakiś :-).

Kto jednak nie próbuje ten się nie rozwija ;-).

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Detox

Post autor: kmarian »

Witaj Kolego Detox. Forum studiuj nadal i podziel się wrażeniami z części praktycznej.
Kolega Kucyk już parę ładnych lat nie odwiedza tego forum. :(
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1312
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: Detox

Post autor: ramzol »

Z tą karmą to uważaj, boś drogę wybrał nie łatwą. Nabyłeś aparat z poprzedniej epoki który jest dość skomplikowany w obsłudze. Hasło przewodnie to ZP lub zimne palce w opcji szukaj. No, zostaje tylko powitać ;)
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”