daniel86

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
daniel86
30
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek, 11 kwie 2016, 16:31
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Post autor: daniel86 »

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu rozważam zakup prostego destylatora. Oczywiście na początku szukałem na allegro. Nawet się podjarałem, że za stosunkowo nieduże pieniądze można mieć taki "wypasiony" sprzęt z bajerami typu odstojniki, zimne palce, itd.
Później (na szczęście) trafiłem tutaj i moje myślenie zostało sprostowane. Na dzień dzisiejszy skłaniam się do prostego pot stilla od Zygmunta (wiem, że tylko do smakówek). Nie spieszy mi się z zakupem więc może z biegiem czasu padnie na coś innego. Listę producentów polecanych na forum mam i tylko ich sprzęt będę brał pod uwagę.

Pozdrawiam
koncentraty wina
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: daniel86

Post autor: kmarian »

Witaj daniel86.
Bardzo rozsądnie z Twojej strony, że analizujesz to co chcesz zrobić. Zakup destylatora to decyzja poważna. Weź jednak pod uwagę możliwość rozbudowy w przyszłości.
Na początek - moim zdaniem - pot sill będzie w sam raz (ja tak zaczynałem). Ceny wypasionych sprzętów są często kosmiczne w stosunku do faktycznych naszych potrzeb. Automat Ci nie jest potrzebny. Hobby to czerpanie przyjemności z czegoś co nas interesuje a nie wykonanie pracy przez automat.
Szacun dla Ciebie za myślenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”