Czy każda kolumna powinna być wypełniona?

Wszystko o tym co włożyć do kolumn rektyfikacyjnych, jakie zastosować wypełnienie dla uzyskania najlepszego rezultatu...
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5377
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 667 razy
Kontakt:

Post autor: Zygmunt »

Można jechać na narty Polonezem do Krynicy albo X5tką do Włoch- i tu i tu pojeździsz na nartach, ale jakość i komfort są diametralnie różne...

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
promocja
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Czy każda kolumna powinna być wypełniona?

Post autor: rozrywek »

Picasso nie załamuj się.
Mimo że koledzy ci trochę pojechali ( a mają rację) to nie załamuj się zbyt szybko. Wyjaśnię co jest do dupy: Konstrukcja, jest do dupy, jest przestarzała, nieefektywna, do dupy jest rzemieślnik który to stworzył, w dobie tabletów gość z uporem maniaka produkuje PC-ety na dyskietki. Do dupy jest opis aukcji, "zaciery cukrowe i owocowe" cytat powala na kolana.
Pozytywy:
Materiał jest ok, Keg masz, fitting masz, i trafiłeś na te forum a to już 3/4 sukcesu.
Albo oddasz sprzęt, i zaczniesz budowę nowego, albo tniesz to co już masz i spawasz od nowa, w/g tego co tutaj wyczytasz.
Oddając jednak sprawiedliwość, na tym sprzęcie możesz sobie produkować bardzo dobrej jakości Bimber, o spirytusie zapomnij jednak. To jak? robimy arcydzieło Picassa czy reprodukcję wiejskiego widoczku? Pozdrawiam.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
picasso
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 7 gru 2013, 12:29
Re: Czy każda kolumna powinna być wypełniona?

Post autor: picasso »

Dzięki za otworzenie mi oczu, muszę bardziej popracować i poczytać więcej. Na dzień dzisiejszy spróbuję coś na tym zrobić, następnie jak się podszkolę sprzedam to coś (może i stracę) ale będę miał porównanie. Na oddanie niestety już za późno.

GRZEŚ141
20
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 3 paź 2013, 08:37
Podziękował: 2 razy
Re: Czy każda kolumna powinna być wypełniona?

Post autor: GRZEŚ141 »

Koledzy mają rację! Poczytaj o budowie kolumny a wiele ci się rozjaśni w głowie, ja też byłem napalony na niektóre kolumny z allegro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wypełnienie kolumny”