cyran84

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
cyran84
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 19 sie 2014, 20:39

Post autor: cyran84 »

Witam. Mam na imie Mateusz i od niedawna zaczoł interesować mnie temat psocenia. Zprzęt zakupiłem już keg 50l, sztyca 1.20m, 2 odstojniki. Pierwsze pedzenie juz przeprowadziłemoczywiście wszystkiego dowiedziałem się na tej stronieprzecinek którą polecił mi znajomy.
Mam małe pytankoprzecinek czy wie ktoś gdzie w województwie Swiętokrzyskimsklemy z drożdżami i innymi artykułamik potrzebnymi do psocenia. ?
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.
koncentraty wina

aronia
1450
Posty: 1498
Rejestracja: środa, 7 sie 2013, 09:14
Status Alkoholowy: Producent Wódek
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podziękowanie: 364 razy
Re: cyran84

Post autor: aronia »

Witaj, popracuj nad "estetyką" pisania, bo będziesz miał problem z "przebiciem" się przez "cenzurę" z kolejnymi postami. Na popularnym serwisie aukcyjnym jest jakiś sprzedający z Kielc, więc pewno ma i sklep stacjonarny. Ale przy obecnych kosztach przesyłek sklepy internetowe przy niższych cenach produktów mogą nawet i to zrównoważyć, więc zaglądnij do forumowego sklepu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”