Biniuoski

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Biniuoski
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: czwartek, 27 paź 2016, 16:15

Post autor: Biniuoski »

Witam. Jestem Biniu. Od 21 lat jestem warzelanym w browarze, piwo Żywe, Złoty lew, Grand, Chmielowe, Czarny bez, Pszeniczne, Apa, Ipa, Red, Naturalne, Koźlak, to jeszcze nie wszystkie piwa jakie warze. Ale zasmakowałem w psocie i postanowiłem wyklepać aparacik i sobie sam psocić, bo od znajomego raz było dobre a następnym razem tylko teściowi smakowało a jemu smakuje wszystko. I tak trafiłem na to ZACNE FORUM. Z tego co mi wykapie robię smakowe trunki cytrynkę, mandarynkę, czerwony agrest, czereśnia. Poza tym jestem motocyklistą, wędkarzem, hodowcą gołębi. Czerpie widzę z tego forum i wielki dzięki za to. W warzeniu piwa pomogę, proszę zadawać pytania. Słód jasny, ciemny, karmelowy,barwiący, pszeniczny, pomogę. Chmiel aromat, goryczka, drożdże piwowarskie, pomogę. POZDRAWIAM I WIELKIE DZIĘKI
promocja
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7328
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Biniuoski

Post autor: radius »

Witamy na forum i na pewno nie omieszkamy skorzystać z twojej piwowarskiej wiedzy :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”