Bimber z niespotykanych materiałów?

Śmieszne rzeczy związane z tematyką alkoholową i nie tylko:D
Awatar użytkownika

forbik
100
Posty: 100
Rejestracja: sobota, 8 lut 2014, 16:45
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Lokalizacja: Lasek Koło Drogi
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Post autor: forbik »

Witam.


Fajnie żeś to przepędził ... Zastanawiam się tylko czym ten bimber tak zalatywał : ch...., d... czy kamieni kupą :?: :ok:


Tak nawiązując do naszego państwa, ale tak zupełnie teoretycznie, to nieźle już wypijają to piwko co naważyli, a brudy przez ogródek, pod dywanik.


Pozdrawiam
"Alkohol jest największym wrogiem człowieka, ale w Biblii zostało napisane... ...Kochaj swoich wrogów". ~ Frank Sinatra ~
koncentraty wina

NASTAWIONY
20
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 23 lut 2012, 14:33
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Bimber z niespotykanych materiałów?

Post autor: NASTAWIONY »

Tak mi się zdaję, że to piwo nawarzone przez władzę to my bedziemy pić...Tych długów nie da się spłacić, bo i kto? Za jakieś 30sci lat będziemy narodem emerytów, emerytów z jałmużną zwaną dziś emeryturą.

A co bimbru to miał zapach zgnilizny ustrojowej, gorycz i piekło w ustach na finiszu, a w końcówce niesmak. Dominował tez smak zbutwiałej zielonej wyspy przechodzący w kupę kamieni...
W szkole lubiłem chemię i biologię.
Wiedziałem, że ta wiedza kiedyś zaprocentuje...
Awatar użytkownika

Chlniencie
50
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2015, 23:15
Krótko o sobie: Adres BitMessage: BM-2cXXZ6g6xhfqMaNwCV68oLeuSZQsRQaVun
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: Bimber z niespotykanych materiałów?

Post autor: Chlniencie »

Zastanawiam się, czy byłoby możliwe zrobienie nastawu ze słodkiej czekolady lub czekoladowych cukierków - niewątpliwie jest w nich dużo cukru. Ktoś podobno próbował zrobić wino/nastaw z Coca-Coli, ale myślę, że to raczej nie wyjdzie - wydaje mi się, że zawarty w niej kwas fosforowy ubije drożdże. Natomiast z Fantą może by się udało. Ciekawe, jak by się pieniło - oprócz dwutlenku węgla wytwarzanego przez drożdże dodatkowo byłby ten wprowadzony w fabryce.
Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela
Suwerenność nam odbiera!

Pickaroon
5
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 16 sty 2015, 17:57
Re: Bimber z niespotykanych materiałów?

Post autor: Pickaroon »

Owszem, Rumuni - i nie tylko oni.
Ta odmiana trunku funkcjonowała także w warunkach frontowych ostatniej Wojny Światowej pod wdzięczną nazwą: "gawnianka".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fun Forum”