bajor1985

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Bajor1985
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 18 lis 2014, 17:56

Post autor: Bajor1985 »

Witam. Mam na imię Tomasz urodziłem się w 1985 roku. Pochodzę z Rzeszowa, moją przygodę z psoceniem rozpocząłem w połowie ubiegłego roku na "zimnych palcach" taki sprzęt polecił mi kolega. W tym samym czasie intensywnie zacząłem odwiedzać to forum. W tym momencie czekam na nową aparaturkę (lm/ovm) którą wczoraj zamówiłem. W końcu nadszedł czas aby się zarejestrować więc WITAM WSZYSTKIE PANIE ORAZ PANOW!
alembiki
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1311
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: bajor1985

Post autor: ramzol »

Po nocach spać nie możesz?? To się za kapanie wziąłeś :ok: . Witamy na forum AD, "Nocny Tomaszu":)
ZP zostaw do smakówek ponoć poezja smaku z nich kapie:)
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.

Autor tematu
Bajor1985
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 18 lis 2014, 17:56
Re: bajor1985

Post autor: Bajor1985 »

Dziękuję z przywitanie. Zazwyczaj śpię o tej godzinie. Ale akurat mam drugą nocną nudną zmianę...
Zimnych palców niestety już nie posiadam. Zostały poświęcone na poczet nowej aparaturki. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu zacznę produkcję, w końcu zbliżają się święta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”