Badania - używanie alkoholu

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
Nomirien
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 24 lis 2017, 10:04

Post autor: Nomirien »

Szanowni Państwo,

Jestem magistrantką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. W ramach pracy magisterskiej badam używanie alkoholu i różne zmienne mające na to wpływ (np. stan cywilny, posiadanie potomstwa, impulsywność, itd.). Obecnie utknęłam w miejscu, w którym moim kwestionariuszem interesują się przede wszystkim nastolatkowie, a odpowiedzi od dojrzałych od mężczyzn, którzy mnie rzeczywiście interesują, jest stosunkowo niewiele.
W związku z tym, zapraszam wszystkich Panów do wypełnienia mojego kwestionariusza. Zajmuje to kilka minut, więc nie jest specjalnie uciążliwe, za to dla mnie nawet pojedyncze głosy są na wagę złota.

Pozdrawiam!

Link do badania: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzeE3-K9_Nsuwl6V77ajk23PlHf4steWvzKocR7kZ2CEk_iw/viewform
alembiki
Awatar użytkownika

spawacz
250
Posty: 299
Rejestracja: sobota, 25 paź 2014, 19:02
Ulubiony Alkohol: coś co sam wyprodukuję
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: północna zachodnia Polska
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 68 razy
Re: Badania - używanie alkoholu

Post autor: spawacz »

Nie spodziewał bym sie wielu ankietentów ;/
.....tymczasem w blaszaku :?
Awatar użytkownika

DoktorPio
100
Posty: 119
Rejestracja: niedziela, 11 paź 2015, 21:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo
Status Alkoholowy: Piwowar
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 52 razy
Kontakt:
Re: Badania - używanie alkoholu

Post autor: DoktorPio »

A ja chętnie wypełniłem ankietę :D Ze względu na swój charakter pracy od ponad 27 lat jestem regularnie co 5 lat poddawany podobnym psychotestom. Tyle że jest tych testów z pięć razy tyle i trwa to około 4 godzin :odlot:
Nie mniej znam zasadę tych testów, wiele pytań jest identycznych w swoim znaczeniu tyle że pytanie jest inaczej sformułowane albo zadane w innej części testu co powoduje że jeśli ściemniamy albo kręcimy a nie kontrolujemy tego na co odpowiadamy to zapewne się w pewnym monecie się sypniemy. A co najważniejsze że podczas takiego testu mam ograniczony czas tak wiec brak czasu na zastanowienie !
np.
Czy jesteś lubiany przez swoich znajomych
Jak myślisz czy twoi przyjaciele cię lubią
Czy odczuwasz że jesteś nielubiany wśród przyjaciół

I tak dalej i tak dalej jedno pytanie potrafi być zadane w innej formie z 5-8 razy ;)
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Badania - używanie alkoholu

Post autor: JanOkowita »

Ja wypełniłem. Trochę czasu poszło, ale co tam - młoda Magistrantka :) Takie testy przy przyjmowaniu do pracy w koncernach już przerabiałem, niech kobieta ma radość z użytkowania naszego Portalu i Forum.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”