ambiks

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
ambiks
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 27 sie 2014, 20:41
Ulubiony Alkohol: Ajer z jajek :)

Post autor: ambiks »

Witam, wpadłem tutaj klepiąc coś w Google. Poczytałem i zrozumiałem, co straciłem marnując na kompoty plony z drzew i krzaków. Nie piję alkoholu, nie jestem znawcą ale lubię czasem zamoczyć usta i przyznam, że lektura tematów tego forum jest wciągająca. Pasja z jaką opisujecie swoje psoty jest zaraźliwa. :D

aronia
1450
Posty: 1498
Rejestracja: środa, 7 sie 2013, 09:14
Status Alkoholowy: Producent Wódek
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podziękowanie: 364 razy
Re: ambiks

Post autor: aronia »

Witaj,
to że przerobiłeś plony na kompoty nie zmienia faktu, że jeżeli przejdzie Ci ochota na ich spożycie nie będziesz mógł ich wykorzystać jako surowiec na coś innego o czym możesz przeczytać tutaj: http://alkohole-domowe.com/forum/stare- ... t8140.html . Czytaj, czytaj, a w przypadku niejasności szukaj lub pytaj - na pewno ktoś pomoże.
Awatar użytkownika

Pretender
2500
Posty: 2993
Rejestracja: piątek, 11 lis 2011, 14:17
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowanie: 251 razy
Re: ambiks

Post autor: Pretender »

Bardzo fajny avatar :P witamy na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”