Aldo z wizytą u Jacka Danielsa

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
leon24_36
150
Posty: 199
Rejestracja: wtorek, 18 paź 2011, 22:07
Krótko o sobie: Człowiek nie jest taki, żeby sobie nie poradzić
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Post autor: leon24_36 »

Witam
W kwietniu minie rok jak byliśmy z naszym forumowym przyjacielem Aldo u Jacka Danielsa w jego destylarni więc najwyższa pora się tym pochwalić. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że wstęp jest darmowy, no chyba że ktoś chce uczestniczyć w degustacji wtedy koszt wizyty to 13$ (nie ukrywam, że wzięliśmy opcje drugą :piwo: ). Z góry przepraszam za zamazaną twarz ale forum jest o tematyce jakiej jest :punk:
W załączniku kilka zdjęć z wizyty. Nie wiem jak wkleić w tekst więc będą tak, chyba że któremuś z moderatorów będzie się chciało wkleić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

rastro
2500
Posty: 2603
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 301 razy
Re: Aldo z wizytą u Jacka Danielsa

Post autor: rastro »

Fajnie, ale szkoda że nie ma żadnych fotek ze środka fabryczki, ale możliwe że w środku nie bardzo pozwalają na sesję foto.

PS. Ta zakryta twarz, żeby chociaż była rozmyta a ten czarny kawałek ble... jak będą szukać to zapytają adminów o numerki IP... jak po sznurku, po facjacie jest im jest znacznie trudniej, naprawdę ;)
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett

patryk3381
30
Posty: 35
Rejestracja: środa, 25 sty 2012, 13:12
Podziękował: 1 raz
Re: Aldo z wizytą u Jacka Danielsa

Post autor: patryk3381 »

Witam,
jako człowiek związany zawodowo z administrowaniem systemami informatycznymi potwierdzam, jak służby się zainteresują którymś z nas to bez najmniejszego problemu trafią do każdego. Jest to kwestia pewnych formalności, ale po stronie technicznej i prawa nie mają żadnych przeszkód, no może za wyjątkiem osób które logują sie z zagranicy, tu nie jestem pewien jak sytuacja wygląda.
Awatar użytkownika

Autor tematu
leon24_36
150
Posty: 199
Rejestracja: wtorek, 18 paź 2011, 22:07
Krótko o sobie: Człowiek nie jest taki, żeby sobie nie poradzić
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: Aldo z wizytą u Jacka Danielsa

Post autor: leon24_36 »

Na pewno masz racje, nikt nie jest anonimowy w sieci ale to też nie jest fb żeby pokazywać siebie poza tym to temat Aldo :) ja jestem dodatkiem :D W środku nie można było robić zdjęć ale nie ze względów tajemnicy tylko ze względów bezpieczeństwa za duże stężenie % tak samo jak nie pozwalają wejść do magazynów gdzie leżakują beczki. W sieci jest gdzieś film z serii Megafabryki gdzie pokazują destylarnie JD. Kolejną ciekawostką jest to, że Lynchburg jest miastem objętym prohibicją i alko serwują tylko w destylarni podczas degustacji :hahaha:
Czarna plama jest spowodowana tym że jestem mechanikiem a nie grafikiem i najprościej w programie graficznym photopaint zrobić czarną plamkę.
Tak na marginesie to trochę szkoda że temat koszulek umarł. Propozycja moja jest taka, że może mogły by trafić do sklepu AD, klienci się znajdą. Alda zabieram praktycznie wszędzie (żona zawsze puka się w głowę jak się pakuję) tu np Brazylia Pocos Del Caldas
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika

seneka
700
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 sie 2014, 14:47
Podziękował: 100 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Re: Aldo z wizytą u Jacka Danielsa

Post autor: seneka »

Koszulki ala Jeam Beam jak dla mnie bomba https://www.chrum.com/koszulki/bimbear
ZAISTE WÓDKA POTĘŻNA JEST...ALE BIMBER WIĘKSZĄ MOCĄ WŁADA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”