Aabratek

Zwarte Urządzenia Rektyfikujące i nie tylko...
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy

Post autor: radius »

A temu, że jeśli nie muszę za coś płacić kilka stówek aby uzyskać taki sam rezultat, to nie płacę.
Mam trzy termometry panelowe i na razie nie mam zamiaru je zamieniać na nic innego, a jeżeli już kiedyś się zdecyduję, to uderzę do kol. darex :D Ma termometry w przyzwoitej cenie :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
promocja
Awatar użytkownika

Autor tematu
kolpaw
100
Posty: 137
Rejestracja: sobota, 19 mar 2011, 23:11
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: nalewka wiśniowa na własnym spirytusie
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Nowa Zelandia
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy
Re: Aabratek

Post autor: kolpaw »

Jeśli chodzi o Pamel to słyszałem sporo niepochlebnych opinii na temat gwarancji i obsługi klienta oraz jakości samego regulatora, narazie na grzałce 2kW wszystko przebiega bez zakłóceń a kase oszczędzam bo zamowiłem alkoholomierz precyzyjny 90-100% od GOMAR, zobaczymy jak się będzie sprawdzał ;)
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: Aabratek

Post autor: Lootzek »

Co do gwarancji, mogę tylko życzyć każdemu tak sprawnie i bezproblemowo załatwianych jak w moim wypadku :). Raz zawiódł sprzęt (PRD1), bez problemu został wymieniony na drugi i tu wszedł mój wrodzony pech, bo poddało się pudełko barbarzyńsko potraktowane przez pocztę, wynik - uszkodzone przyciski na regulatorze. Ten także został bez problemu uznany jako reklamacja i wysłany na drugi dzień po zgłoszeniu, zanim jeszcze odesłałem ten reklamowany. Pan Piotr odpowiadał na maile dosłownie w ciągu kilkunastu minut a z każdą reklamacją dosyłał pieniążki za odesłanie paczki. Pod tym więc względem, bez zarzutu.
Co do samych urządzeń, działają, jedyny minus to lekkie niedoróbki estetyczne, ale wychodzę z założenia że to ma działać a nie wyglądać niczym jajko Faberge ;).

marcin_ek6
30
Posty: 48
Rejestracja: piątek, 10 sie 2012, 20:22
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Aabratek

Post autor: marcin_ek6 »

radius pisze:A temu, że jeśli nie muszę za coś płacić kilka stówek aby uzyskać taki sam rezultat, to nie płacę.
Mam trzy termometry panelowe i na razie nie mam zamiaru je zamieniać na nic innego, a jeżeli już kiedyś się zdecyduję, to uderzę do kol. darex :D Ma termometry w przyzwoitej cenie :ok:
Nie wiem jak się maja termometry do regulatorów. Potwierdzam słowa kol. Lootzek mój regulator dość niefortunnie spadł i był się zepsuł. Zadzwoniłem powiedziałem co się stało. Naprawa w ramach gwarancji 10zł wzięli na przesyłkę.Wszystko w temacie.

zbygo5
2
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 16 paź 2011, 15:34
Podziękował: 1 raz
Re: Aabratek

Post autor: zbygo5 »

Mój pamel też się zepsuł, a prawie go nie używałem. Zadzwoniłem i powiedziałem jaka sprawa. kazali odesłać. Naprawili i dali nową gwarancje na 5 lat. więc jeżeli by by była nie w porządku firma, nie dawała by gwarancji i nie przedłużała jej jak w moim przypadku na 5 lat. Pamiętam jeden post, jak gość pisze, że najpierw rozebrał regulator, a że sam nie naprawił, to odesłał z uszkodzonymi plombami i pretensje ma, że nie uznali gwarancji. Teraz na forum oczernia tą firmę. Śmiech na sali. Ja mogę polecić tą firmę. Niema z nimi żadnego problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria destylatorów Reflux”