Ostatnie komentarze
Ostatnie Artykuły
Nalewka ze skrzypu Skrzyp polny podobnie jak pokrzywa uznawany jest za chwast lecz tak samo jest bardzo wartościową rośliną stosowaną częst ...
Nalewka z kwiatów czarnego bzu Baldachy bzu zebrać wiosną. Kwiaty zalać w słoju alkoholem, dodać cukier i odstawić na dwa tygodnie w ciepłe miejsce, na ...
Nalewka z kwiatów słonecznika Słonecznik zwyczajny to popularna roślina oleista, której nasiona wykorzystuje się na wiele sposobów. Jego kwiaty można ...
Popularne Artykuły w
Drożdże i fermentacja
Drożdże Spiritferm T3 Co to są Drożdże Spiritferm T3? Są to drożdże gorzelnicze z dodatkiem pożywki i mikroelementów niezbędnych do prawidłowe ...
Podstawowe informacje o drożdżach Z tego artykułu dowiesz się ważnych rzeczach o grzybach którymi są drożdże. Faktem jest że bez nich nie pilibyśmy tych w ...

Drożdże Spiritferm T3

Dodane: 2011.09.22, przez: qba
Wyświetlony 15459 razy, Komentarzy: 4
Drożdże Spiritferm T3
Sprawdź!
Tani sprzęt i akcesoria!Tani sprzęt i akcesoria!

Zapraszamy na tanie, miłe i wygodne zakupy do sklepu Alkohole Domowe!

www.alkohole-domowe.pl

Co to są Drożdże Spiritferm T3?

Są to drożdże gorzelnicze z dodatkiem pożywki i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu fermentacji.

Instrukcja: 5kg cukru w 1 dzień daje 13%, 6kg cukru w 2 dni daje 15%, 7kg cukru w 3 dni daje 17%.

Instrukcja: Rozpuścić wybraną ilość cukru w ciepłej wodzie, przelać do fermentatora i dopełnić ciepłą wodą do objętości 25 litrów. Do nastawu o temp. 20-30*C wsypać całą zawartość torebki drożdży i dobrze wymieszać. Optymalna temperatura fermentacji 22-27*C.

Skład: drożdże, pożywka, witaminy i mikroelementy. Masa netto 125g.

Fermentacja przebiega burzliwie. Nie należy używać rurek fermentacyjnych ani korków, nie stosować pokryw w pojemnikach fermentacyjnych.

Doskonale nadają się do wyrobu destylatów, bimbru i samogonu, przy prawidłowo przeprowadzonej fermentacji oraz destylacji, dają doskonałe efekty smakowe.

Komentarze do: Drożdże Spiritferm T3

Aby skomentować stronę wypełnij wszystkie pola i kliknij "zapisz".

Nick:  Zarejestruj się lub zaloguj aby nie podawać ciągle tych danych.
E-Mail:  Pisząc akceptujesz regulamin!
Test:  Wpisz w to pole słowo: prawda
Komentarz:

caspedes
Forumowicz
2013-02-27 20:09:25
można przyjąć ze są rewelacyjne,pierwszy raz robiłem na nich . Super wyszło
Marek
Sponsor
2013-03-11 22:32:52
Jeśli chcesz zrobić coś dobrze to zajrzyj do sklepu Alkohole Domowe! Tam jest wszystko czego potrzebuje prawdziwy domowy producent. Jako zarejestrowany użytkownik na forum
otrzymasz rabat 3% na zakupy !!! (Komentarz sponsorowany, ukryj te reklamy)
bartosz3
Forumowicz
2012-01-12 21:26:03
Super drożdże. Zrobiłem na nich cukrówkę ,nastaw jest ok
leszeko1
Forumowicz
2011-11-10 11:58:42
Super drożdże. Zrobiłem na nich cukrówkę , nastaw miał 14%. Polecam.
teofil20
Forumowicz
2011-09-29 21:55:48
Polecam te drożdżaki cały czas je stosuje do cukrówek i nigdy mnie nie zawiodły.

Zabawa